opel corsa | Mitrovicë | Makina | Vetura

Opel , 181
Audi , 5
BMW , 4
Fiat , 4
Acura , 2
Daihatsu , 2
Citroën , 1
Ford , 1
Kia , 1
Maserati , 1
MINI , 1
Peugeot , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel corsa,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel corsa Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:06 ,

Opel Corsa 1.7 DTI Edition Rks Klim PERFEKT

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:33 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL REGJISTRIM 10 MUJ ME CLIM VITI 2002

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:17 ,

OPEL CORSA CDTI 2012 I Doganuar Homologim .

5 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:50 ,

U shit Flm = opel Corsa ��

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:12 ,

Blej vetura me tabela te huaja per pjes

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Qer 16:48 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 10:49 ,

Opel Corsa 1.3 ECOFLEX - 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 10:37 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 17:46 ,

Opel corsa 1.3 dizel , 2006 , 1 vit RKS

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 23:48 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 eco flex 2011

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 14:16 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 550 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:28 ,

Shes Opel Corsa 1.7 DTI Dizel Viti2003 Rks 10 Muaj Klim

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 16:46 ,

Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 20:35 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 10:08 ,

Shes Pjes Per Opel Corsa B 3 Klipsh +38349358144

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 01:12 ,

Fiat punto 1.2 benzin

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 04:03 ,

Opel corsa

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 12:49 ,

Shes Opel corsa. 1.0Benzin. Viti2000. Rks. ndrrim i munshum

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 15:38 ,

BMW X5 xdrive 35D

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 02:06 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

05 Pri 21:54 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 13:57 ,

OPEL CORSA 1.7 DTI MOTOR JAPAN

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 13:50 ,

Shes Opel Corsa 1.3 Dizell ecoflex 2011

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 15:34 ,

Opel corsa 1.3 cdti

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 23:31 ,

Opel corsa 1.7 cdti

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 20:07 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 21:58 ,

Shitet opel corsa

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 19:11 ,

Pjes per opel corsa

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 13:51 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 16:04 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 21:54 ,

Corsa 1.2 benzin

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 13:30 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Shk 13:58 ,

opel corsa 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 12:36 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 10:28 ,

Shes Opel Corsa

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 16:40 ,

Opel Corsa

3 199 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 20:17 ,

Shes Opel Corsa D Limit Editon

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 14:39 ,

Shiter Opel Corsa 1.3D - 6 Shpejtesi

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 23:26 ,

Shitet Opel Corsa

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:40 ,

U SHIT

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:40 ,

I SHITUR

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 15:08 ,

Opel corsa

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Nën 13:40 ,

Shitet Opel Corsa 1.2

899 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 16:28 ,

Mercedes E220 Avantgarde 100.000km I sapo Doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Nën 09:43 ,

Per pjes opel corsa B

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Nën 09:33 ,

Opel corsa 1.5 disell

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 11:27 ,

Shes opel corsa 1 vit rks

51 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Nën 11:16 ,

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 12:19 ,

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 13:18 ,

OPEL CORSA RKS -08

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel corsa | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione