Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Sintra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Sintra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:50 Vetura , Prishtinë

SHES OPEL SINTRA 2.2 VITI 2000 BENZIN PLIN ME DIZNE

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 16:55 Vetura , Prishtinë

SHES OPEL SINTRA 2.2 VITI 2000 BENZIN PLIN

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 23:01 Vetura , Viti

Pjes Opel Sintra 3.0 V6

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 10:31 Vetura , Drenas

Opel Sintra 2.2 Benzine+GAS Me Klim +NDRRIM

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 11:36 Vetura , Kaçanik

KAÇANIK

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 11:29 Vetura , Kaçanik

KAÇANIK

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 11:01 Vetura , Kaçanik

KAÇANIK

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 08:00 Vetura , Drenas

URGJENTTT SHITET OPEL SINTRA 7 MUJ REGJISTRIM !!!

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 09:56 Vetura , Viti

Opel sintra

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Qer 13:47 Vetura , Vushtrri

Shitet-Ndrrohet-Opel-Sintra 7ulse 2.2 dizel kilm

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 00:53 Vetura , Lipjan

Shes opelin shum gjendje tmir

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Dhj 21:04 Vetura , Ferizaj

Opel Sintra 2.2 Dizel Vp 2000 Rks 9 Muj

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 02:24 Vetura , Drenas

Opel Astra benzin+gaz

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 19:23 Vetura , Klinë

Opel Sintra

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Dhj 21:00 Vetura , Skenderaj

Shes pikapo

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Gush 13:39 Vetura , Fushë Kosovë

Opel sintra

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 08:48 Vetura , Gjakovë

Opel Sintra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 02:35 Vetura , Prishtinë

Opel Sintra 2.2 Turbo Diesel

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 22:42 Vetura , Mitrovicë

boj ndrrim

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 19:49 Vetura , Ferizaj

Shitet urgjent opeli 1700

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 15:37 Vetura , Ferizaj

Urgjent shitet opeli 1800

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Shk 18:44 Vetura , Drenas

Shitet opel sintra

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 12:53 Vetura , Drenas

Opel Sintra

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 13:28 Vetura , Kastriot

Opel Zafira 2.0D 1vit reg

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Korr 09:23 Vetura , Prizren

Kerkoj opel sintra benzine

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 09:22 Vetura , Prizren

kerkoj opel sintra 2.2 benzin

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 11:37 Vetura , Klinë

Opel sintra

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 18:00 Vetura , Drenas

Opel Sintra

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 19:20 Vetura , Fushë Kosovë

Nr viber +38344773629

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 11:46 Vetura , Prishtinë

Opel Sintra 22TD autoveture .makine , minivan

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Tet 20:38 Vetura , Skenderaj

Shitet Vetura

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 08:39 Vetura , Skenderaj

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 13:21 Vetura , Shtime

shitet opel sintra 2.2 16V me targa te huja

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 17:56 Vetura , Fushë Kosovë

Opel sintra

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 12:15 Vetura , Gjilan

Opel Sintra

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 22:39 Vetura , Dragash

OPEL SINTRA

920 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Pri 13:45 Vetura , Prishtinë

Opel

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
27 Mar 20:41 Vetura , Vushtrri

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 13:58 Vetura , Rahovec

Opel sintra 2.2 16v

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 20:09 Vetura , Malishevë

2.2benxins ne gjedje shum te mir esht per 7veta

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 13:55 Vetura , Gjakovë

Opel sintra

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Gush 10:35 Vetura , Fushë Kosovë

Opel SIntra 2.2 DTi DIESEL.KLIMMA

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 10:49 Vetura , Therandë

Opel sintra

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 13:12 Vetura , Burim

Opel sintra 2.2 1998

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 17:09 Vetura , Burim

Shes veturen opel sintra 2.2

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 18:52 Vetura , Shtime

Shes ose nderroj veturen

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 00:16 Vetura , Kaçanik

opel sintra

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Shk 13:35 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj Opel sintra dizel rks viti 97

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 12:37 Vetura , Gjakovë

Shes Opel Sintra 2.2 TD Benzin - Nga Zvicrra

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Nën 13:12 Vetura , Ferizaj

Vetura shitet

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Sintra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione