Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Smart | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Smart , 918
Audi , 192
BMW , 164
Opel , 154
Renault , 70
Peugeot , 68
Ford , 68
Fiat , 59
Citroën , 42
Seat , 15
Alfa Romeo , 14
Škoda , 14
Hyundai , 14
Land Rover , 12
Volvo , 11
Jeep , 10
Toyota , 8
MINI , 8
Nissan , 6
Kia , 6
Lancia , 6
Mazda , 5
Rover , 5
Daihatsu , 5
Acura , 4
Honda , 4
Daewoo , 4
Chevrolet , 4
Porsche , 4
Ssangyong , 3
Aixam , 3
KTM , 3
Chrysler , 2
Suzuki , 2
MG , 2
Lexus , 2
Lada , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Smart,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Smart Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:22 ,

MERCEDES BENZ C CLASS 220 AMG

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:20 ,

SMART FORTWO 1.0 BENZIN AUTOMATIK *Dogan te Paguar* ch

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:14 ,

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:14 Shitorja ,

BMW X1 20D XDRIVE M-PAKET 162xxx KM / ME DOGAN

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:08 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 1 vit te plot

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:43 ,

Smart 1.0 Benzin Automatik Rks 7 Muj vp 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:43 ,

Smart 1.0 Benzin Automatik Rks 7 Muj vp 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:43 ,

Mercedes C-CLASS 2.2 CDI Elegance 7G-Tronic nga Zvicrra

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:42 ,

Smart 1.0 Benzin Automatik vp 2011 Rks 7 Muj

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:32 ,

Pika fiat scudo 2.0 jtd rks 8 muj 044280873

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 ,

VW GOLF VII 2.0 GTI 300 PS I DOGANUAR

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:27 ,

Audi a5 2013 AUTOMATIK ��������

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:33 ,

BMW 116D 2.0DISEL F20/F21 RKS

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:00 ,

Smart 600 CC Viti-2001

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:16 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:16 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:16 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:16 ,

045712380

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:16 ,

045712380

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:16 ,

045712380

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:16 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:16 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:14 ,

Smart Fortwo 1.0 Benzin Automatik V.p 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:53 ,

Shitet Smarti

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:54 ,

Ford Focus DIZELL

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:53 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:53 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:53 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:53 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:53 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:53 ,

Blejm vetura 045712380

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:26 ,

Blejm Opel Corsaa B C D

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 17:57 ,

Shiten Fellnet 16 Inch per FORD

220 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:46 ,

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

31 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 15:59 ,

Kemi pjes per smart

11 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 15:01 ,

Caddy 1.9TDI

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:56 ,

VW GOLF 6 2.0 140ps RKS 1 vite

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:56 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI ME KLIM

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:55 ,

Smart For Two. Diesel Automatic

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:19 ,

Range Rover Evoque Dynamic 2.2 Diesel Pano RKS

22 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:54 ,

Shes Smart ForTow 600cc benzin Pa Dogan

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:36 ,

bmw 318

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Smart | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione