Lipjan | Makina | Vetura | Opel | Vectra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Vectra | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:12 ,

Opel Vectra GT 2.0i - 90

450 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46 ,

Shitet ndrrohet vetra

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 04:24 ,

Shitet ndrrohet

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 23:00 ,

OPEL VECTRA 2.2 DIZEL AUTOMATIK

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:00 ,

Shitet Opel Vectra benzin rks i skaduar

320 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 20:21 ,

Opel Vectra

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 19:44 ,

Opel Vectra

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 18:32 ,

opel Vectra 2.0b rks klimatronik

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 03:14 ,

Shitet ndrrohet opell vectra dizell 1500€

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 00:05 ,

Shitet ndrrohet opell vectra dizell 1500$

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 16:22 ,

Opel vectra

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 10:22 ,

Opel Vectra

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 21:17 ,

Shitet opell vectra dizell 1400€

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 02:09 ,

Shitet ndrrohet opell vectra dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 22:48 ,

Shitet opel. Vectra

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 13:22 ,

Opel Vectra

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 19:13 ,

Opel Vectra 6 Muj Rks Full Opsion

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 08:57 ,

Shitet ndrrohet opel vectra dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 02:33 ,

Shitet opel vectra

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 01:25 ,

OPEL VECTRA 1.6 BENZIN 91 RKS 08-02.2022️⃣

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 15:08 ,

Shes opel vecter 2.0 dizell gjendje te rregullt

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 15:00 ,

Shes opel vecter dizel gjendje te rregullt

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 14:08 ,

Shitet opel vectra dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 16:56 ,

Shitet opel vekter

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 19:23 ,

Shes opel vecter

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Pri 20:35 ,

Shitet opel vectra

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 15:36 ,

Shitet opel vectra

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 17:37 ,

U shit flm

14 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 11:55 ,

OPEL 2.0 diesel rks 3 muaj

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 12:32 ,

Opel Vektra 2.0 Benzin-Plin Viti 2000 Regjistim 2

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 17:23 ,

Shitet opel vectra benzin ne gjendje te rregullt

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 08:52 ,

Shitet opel vectra benzin ne gjendje te rregullt

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 21:13 ,

Shitet opel vectra benzin ne gjendje te rregullt

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 20:11 ,

Shitet opel vectra benzin ne gjendje te rregullt

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 18:21 ,

Shitet opel vectra benzin ne gjendje te rregullt

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 10:57 ,

Shitet opel vectra benzin ne gjendje te rregullt

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 13:32 ,

Opel Vectra

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 13:25 ,

Shes ose ndrrim Opel Vectra regj benz+plin

720 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Mar 18:18 ,

Shitet vetra

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 15:44 ,

Opel Vektra 2.2 dti Viti 2003 Rks

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 18:20 ,

Shitet opel vectra benzin ne gjendje te rregullt

350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 16:23 ,

OPEL 2.0 diesel 7 muj rks

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 09:16 ,

OPEL VECTRA 2.0 diesel rks klimatronik

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 09:16 ,

OPEL VECTRA 2.0 diesel klimatronik

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 17:08 ,

Shes

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 16:47 ,

Opel vectra ecotec

1 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 08:55 ,

Shes Opel Vekter

370 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 13:19 ,

Opel vecta ecotek

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 10:00 ,

Opel Vectra 1.6 Benzine Rks 1 Vit - 92

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Vectra | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione