Prishtinë | Makina | Vetura | Opel | Vectra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Vectra | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:24 ,

SHES (NDRROJ) OPEL VEKTRA RKS DERI ME 13/07/21

520 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:47 ,

SHES OPEL VECTRA 1.8 B RKS 7 MUJ VITI 1991

880 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:45 ,

SHES OPEL VECTRA 2.2 DTI ECOTEC VITI 2003

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:20 ,

opel vectra 1.8ecotek ne gjendje te rregullt vp2000me klim

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 18:09 ,

Opel vectra

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 14:56 ,

opel vectra

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 20:13 ,

VECTRA

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 04:10 ,

Opel Vectra 1.9 CDTI 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 19:51 ,

Shitet vektra dizell 1.7 japan

600 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 08:33 ,

Shes veturen per arsye migrimi nuk boj ndrrim

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 17:35 ,

Opel Vectra 1.6 Benzine Rks 11 muj - 92 Ushitt Flmm!!..

1 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 09:51 ,

Opel Vectra 1.9 CDTI

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 10:41 ,

shitet vectra

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 20:28 ,

Kerkoj Vectra B

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 13:36 ,

Shes opel vektren 1990

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 20:52 ,

OPEL VACTRA 1.9 D 2005 REGJISTR 4MUJ. NDRROHET

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 18:34 ,

Shes opel vektren 1990

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 14:24 ,

Shes opel vektren 1990

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 19:54 ,

Opel Vectra 1.6 Benzin Pa Dogan.

540 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 18:17 ,

Shes opel vektren 1990

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 15:42 ,

Shes opel vectra 1.8

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 12:46 ,

VECTRA

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 21:39 ,

Opel Vectra 2.2 dizel Viti 2002 Rks

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 21:15 ,

SHITET OPEL VECTRA

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 12:47 ,

Opel vectra 1.8 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 23:02 ,

SHITET OPEL VETKRA

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 19:07 ,

U SHIT - OPEL VECTRA GTS 2.2 DTI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 18:12 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:19 ,

Opel Vectra 2.2 dizel Viti 2002 Rks

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 16:56 ,

U shitt flmm

9 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 09:00 ,

SHES OPEL VEKTRA 1.6 BENZIN VITI 1996

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 20:49 ,

Vektra 1.8 Plin benzin me rks 29.07.2021 viti 89

780 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 20:25 ,

Uuu Shittt OPEL VECTRA GT 1.8 BENZIN RKS 10 MUAJ - 94

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 11:09 ,

SHES OPEL VEKTRA DIZEL 1.7 VITI 1999

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 18:04 ,

Shes opel vekter 2.2 dizel 2002

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 12:22 ,

U SHIT

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 12:42 ,

Opel

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 18:38 ,

Opel Vectra A 1.6I RKS 1 vit

1 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 14:55 ,

Opel Vectra 2.0 benzin/plin

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 08:33 ,

Shitet Opel Vectra 2.5 V6

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 18:56 ,

SHITET Opel Vectra 2.5 V6

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 18:29 ,

Uuu Shittt OPEL VECTRA 1.7 DIZEL TURBO INTERCOLER RKS 1 VIT

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 08:51 ,

opel vectra

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Shk 20:12 ,

opel vectra

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Shk 17:25 ,

opel vectra

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Shk 10:07 ,

SHES OPEL VEKTRA 1.6 BENZIN VITI 1996

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 22:06 ,

Opel Vectra B 1.8 automatik

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 10:43 ,

Opel vektra automatik 2.o benzin plin

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 19:31 ,

��Opel Vectra 1.8 Benzin Plin - RKS 1 Vjet - Viti 1992 ����

980 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Vectra | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione