Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 2 - Vetura Të gjitha në Prishtinë

VW Volkswagen , 7268
Opel , 254
Audi , 247
BMW , 174
Peugeot , 67
Ford , 49
Renault , 45
Seat , 35
Citroën , 34
Fiat , 30
Škoda , 24
Acura , 19
Jeep , 12
Hyundai , 11
Land Rover , 10
Toyota , 9
Kia , 9
Volvo , 9
Suzuki , 7
Smart , 6
Chrysler , 5
Mazda , 4
Rover , 4
Lancia , 4
Porsche , 4
Nissan , 3
Dacia , 3
Alpina , 3
Chevrolet , 3
MINI , 2
Zastava , 2
Ssangyong , 2
Honda , 2
Aixam , 2
Daihatsu , 2
GMC , 2
Isuzu , 1
Cadillac , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Yugo , 1
Daewoo , 1
Infiniti , 1
Bentley , 1
Maybach , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Maj 14:15
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:48
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 18:17
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet Golf VII highline 2.0 automatik DSG 150 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 8

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI 150 PS AUTOMATIK 68.000 KM

22 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:23 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

MERCEDES C220 CDI 170 PS AUTOMATIK AVANGARDE

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:20 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi a3 -2.0 TDI-Automatik-190mi klm

14 600 EUR

Sot 18:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Arteon

27 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:11 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0TDI automatik 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0TDI automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:55 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 2015 automatik Matrix ��������

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

VW JETTA - 2.0 DIZELL TDI - BLUEMTOION - 140 PS - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

Jetta 1.6 benzin , 24 vite nje Pronar , 1750 €

1 750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 - 2.0 DIZELL TDI - VITI 2012 - AUTOMATIK 8M - LEDA -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW G30 520D - XDRIVE MSPORT - VITI 2017 - FULL OPSION -

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 2020

27 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7.5 2.0 TDI DSG 12/2019 Facelift 103mi km Digjital

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7.5 2.0 TDI DSG Highline Me Dogan Full Extra

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:29 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��VW GOLF VIII STYLE

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

vw polo 1.4 shume i mire

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:53 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520D M-PAKET FACE LIFT I DOGANUAR 2015

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prishtinë

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN I DOGANUAR 5 DYER 2014

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 SEDAN 30TDI S-TRONIK I DOGANUAR 2019

18 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE 80.000KM 6 SHPEJTSI 2020

22 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 15:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

MERCEDES GLA 200CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Prishtinë

VW E-GOLF 7.5 ELEKTRIK AUTOMATIK 108.000 KM 2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:52 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

BMW 320D FACE LIFT M-PAKET AUTOMATIK 2016

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.4 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2017

7 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2015

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 D AMG LINE AUTOMATIK 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI 2014 PONORAM

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:44 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITi 2022 I DOGANUAR AUTOMATIK

Viti: 2022
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Tiuran 2.0 tdi dsg automatik

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW/GOLF VII

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prishtinë

VW/GOLF SPORTSVAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW/GOLF VII

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI 2016 BMT

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 4 1.9 TDI 74 KW 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 4 1.9 TDI 6 Shpejtesi

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:34 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Seat Ibiza 1.6 TDI 77 KW Style

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:33 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

VW Golf 6 Plus 2.0 TDI 6 Shpejtesi Highline

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:33 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Automatik Highline

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:57 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

BMW 2.0 AUTOMATIK F20

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:45 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

Seat Leon 1.6 Tdi 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

GOLF 7 PLUS SPORTSVAN 2.0 AUTOMATIK

15 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 Vetura  ·  Suzuki  ·  Baleno  ·  Prishtinë

SUZUKI BALENO 1.2 BENZIN MANUAL 2017 RKS 1 VIT

7 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7.5 GTD FACELIFT 2017 - 2.0diesel 184HP “

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione