Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Biznesi - Vetura Të gjitha në Prishtinë

Audi , 17
Peugeot , 5
Acura , 2
Toyota , 1
Opel , 1
BMW , 1
Fiat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Biznesi , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Biznesi Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 18:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E220d 4 matic 2017

29 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 12:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Mar 23:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Prishtinë

MERCEDES E350 2015 RKS

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 19:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

MERCEDES S350d 4matic Maybach Model

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 16:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Prishtinë

Mercedes GLC 220d 4 matic

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 10:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Shk 22:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Fellne toyota R16 4+1 rezerv

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Jan 10:08 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Prishtinë

Shitet Audi a5 2014 3.0 TDI automatik

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 22:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 15:15 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI 2014 162.000 KM

17 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 15:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

2015 Golf 7 2.0 GTD 170.827 km

15 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 15:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI 2014 HIGHLINE 101.000 KM ME DOGANE €16,950

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Dhj 15:12 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 2014 SPECIAL EDITION 112.000 KM

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Nën 02:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI 2015 HIGHLINE 165.000 KM €15,950

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 02:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI Highline 123.000km pa dogane

15 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 14:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Caravelle  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Passat 2,0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Shk 17:11 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Prishtinë

MiniFabrike e prodhimit te akullit

11 800 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Nën 11:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet URGJENT biznesi Market me çmim te volitshem.

21 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 13:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 1.6 Automatik Disel Dsg

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 23:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 1.6 Automatik dsg 2016 .228 mij Kilometer

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 04:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

WEB, LOGO, DIZAJNE, REKLAMA, KARTVIZITA, POSTERA

150 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 04:02 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMË APLIKACIONE PËR MOBIL=150€

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 10:02 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Prishtinë

Peugeot 407 SW EXCL HDI136

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 13:27 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Prishtinë

Peugeot 407 SW EXCL HDI 136 PS

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 13:27 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Prishtinë

Peugeot 407 SW EXCL HDI136

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 19:22 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Gush 23:31 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Gush 19:21 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Gush 00:19 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Gush 19:30 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Gush 14:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Gush 00:11 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Gush 19:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Gush 14:33 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Gush 00:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Gush 00:12 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Gush 19:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 16:03 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 01:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Gush 20:09 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Gush 00:19 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Gush 19:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Gush 00:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Gush 19:40 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Gush 00:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Gush 19:49 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Gush 00:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Biznesi | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione