Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf gti - Vetura Të gjitha në Prizren

Audi , 5
Opel , 3
Škoda , 3
Peugeot , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf gti , kategori Vetura , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf gti Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 06.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:08 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 08.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Maj 01:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa +2 tabure

140 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 13:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Shitet Golf 5 GTI stage1 260ps

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 11:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prizren

Shes golf 5 Gti 2.0 benzin Automatik DSG 1 vit regj

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 02:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prizren

Shes golf 5 gti 2.0 benzin Automatik sportvan��

8 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 19:49 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prizren

Audi a3

9 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
07 Shk 18:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

vw golf GTI 59.000km me libra servisit ���� rks

8 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Jan 12:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

golf 6

1 EUR

24 Jan 19:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

golf

1 EUR

11 Jan 01:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 6 2.0 automatik

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 12:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 6 2.0 automatik

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 12:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT 3C HIGHLINE 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Dhj 10:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

GOLF 5 1.9 TDI

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 12:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 6 GTI addidas edition

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 11:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf VII 7 2.0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 18:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

GTI

4 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Gush 03:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf VII - 7. TDI 2.0

07 Gush 19:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 5 Gti

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 15:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

✅Golf 2 Gti✅

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 21:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT 3C 2008 Highline

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 10:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 5 GTI 2.0T-FSI

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 15:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 3 1.9 dizel

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 16:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 5 1.9 TDI 2007

6 500 EUR

22 Maj 14:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 5 1.9Tdi 2007

6 500 EUR

22 Maj 13:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT 3C 2008 HIGHLINE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 16:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT 3C HIGHLINE 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 17:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Fellne

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 01:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

golf 2

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 03:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 7.5 Gti Dsg 2018

27 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Shk 04:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 7 Gti 2.0tsi 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 04:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 7 Gti 2.0tsi 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 22:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Shitet

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 13:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

Passat jetta

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 13:09 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Prizren

Pezho

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 13:09 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prizren

Opel corsa

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 13:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 6 gtd

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 09:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Fellne 17 BBS original te gti golf 5

400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Jan 15:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

Jetta

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 12:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 7

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 19:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Shitet VW Golf 7.5 GTI!!

29 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 17:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

Passat jetta

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 15:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

Passat

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 00:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

Passat jetta

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 22:10 Vetura  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Prizren

Skoda

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 20:02 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prizren

Golf 6 gtd

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 20:02 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prizren

Audi A3

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 18:29 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prizren

Audi A3

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf gti | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione