Opel corsa | Prizren | Makina | Vetura

Opel , 525
Audi , 15
BMW , 8
Ford , 8
Fiat , 6
Peugeot , 6
Citroën , 4
Renault , 4
Chrysler , 2
Mazda , 2
Škoda , 2
Smart , 2
Acura , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
MINI , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:00 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:58 ,

Opel Corsa C viti prodhimi 2002 Euro4 1.2 Benzin Pa Dogan

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:55 ,

Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 07:09 ,

Opel corsa 1.2 benzin

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Gush 14:02 ,

Passat CC 2.0 TDI 125KW 170ps

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 01:23 ,

VW Scirocco 1.4 TSI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 13:08 ,

Shitet opel meriva disel 1.7Cdti viti 2004 me rks boj ndrim

Histora e veturës

3 333 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 11:46 ,

Opel corsa

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 18:46 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 00:11 ,

Opel Corsa 1.4 16V

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 15:34 ,

Opel corsa

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Korr 00:46 ,

Opel Corsa 1.3 cdti ECOflex

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 12:32 ,

Opel corsa 1.4 16V

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 09:21 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 23:19 ,

Corsa

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 10:53 ,

Opel Corsa 1.2

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 10:11 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 19:40 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 08:52 ,

Shes touran 2.0 7 ulse

Histora e veturës

5 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 09:38 ,

Elektricist +38346184105

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 14:06 ,

Audi Q7 3.0 tdi

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 12:36 ,

Mjeshter i Keramikes

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 12:34 ,

Mjeshter i Keramikes

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 14:38 ,

opel corsa 1.7 diesel

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 13:44 ,

Opel corsa

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 14:42 ,

Tapacira.per..gollf.2.gjeta..4 dyrsh.shum t rujtun

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 12:51 ,

Shitet golf 7 disel 2.0Tdi automatik dsg pa doganboj ndrim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:22 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:21 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:20 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 22:28 ,

Shitet pezho 807 disel 2.2Hdi me 7ulse 3muj rks viti 2003

Histora e veturës

2 777 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 19:15 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 12:36 ,

Opel corsa

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 20:56 ,

vento 1.9 dizel me klim

Histora e veturës

111 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 13:05 ,

opel corsa 1.7 diesel

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:13 ,

shitet opel corsa

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 23:09 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Maj 21:54 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Maj 14:48 ,

Shitet Skoda Fabia 1.4 MPI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Maj 11:29 ,

opel corsa 1,2

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 13:19 ,

OPEL CORSA 1.3

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione