Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 2 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 29566
Audi , 647
Opel , 636
BMW , 381
Peugeot , 151
Acura , 147
Ford , 145
Renault , 120
Citroën , 93
Fiat , 91
Seat , 58
Škoda , 44
Volvo , 44
Alfa Romeo , 37
Mitsubishi , 29
GMC , 28
Dodge , 26
Hyundai , 25
Land Rover , 24
Jeep , 24
Nissan , 23
Toyota , 21
Alpina , 20
Kia , 18
Aixam , 18
Mazda , 17
Smart , 14
MINI , 13
Chrysler , 12
Suzuki , 12
Rover , 11
Daihatsu , 10
Zastava , 9
Honda , 9
Artega , 9
Lancia , 8
Dacia , 6
Chevrolet , 6
Ferrari , 6
Porsche , 6
TVR , 5
Cadillac , 5
Wiesmann , 5
Bugatti , 5
Jaguar , 4
Grecav , 4
Daewoo , 4
KTM , 4
Ssangyong , 3
Saab , 3
MG , 3
Bentley , 3
Subaru , 3
Isuzu , 2
Lada , 2
Buick , 2
DeTomaso , 2
Hummer , 2
Pontiac , 2
Corvette , 2
Piaggio , 2
Maybach , 2
Lexus , 2
Lotus , 1
BAIC , 1
Wartburg , 1
Proton , 1
Lincoln , 1
Trabant , 1
Yugo , 1
Infiniti , 1
Tesla , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Maj 19:59
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

VW Volkswagen Golf 8 2.0 TDI

22 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
12 Maj 14:15
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:07
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 2.0TDI DSG - I Regjistruar RKS ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:21
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:52
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 19:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:06 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 6 2.0 tdi 6 shpejtsi Anglez

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 18:52
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:51
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:48 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 1.6 Hdi 2010 nga ZVICRRA

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:47 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Fellne origjinal per audi 80 b4 audi .90 etj . R15.

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:47 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso 2.0 Automatik BlueHDI “EXLUSIVE”

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Opel Mokka 1.7 CDTI EcoFlex 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Ferizaj

Citroen C4 1.6 e-HDI

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Vetura  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Ferizaj

Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 CDTI 2016 EcoFlex

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:44 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Ferizaj

Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK -2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:44
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:44
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:42 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA B 2.0 CDTI AUTOMATIK GRAND SPORT RKS 2018

15 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Fushë Kosovë

BMW 320D LUXURY FACELIFT AUTOMATIK 8g VITI 2017

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S 205 65 R15

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Passat 3c 2.0 Tdi Vp 2009 Rks 10 muj

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 6 2.0 Tdi Automatik Vp 2010 Rks 1 Vjet

8 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 7 1.6 Tdi Vp 2013 Rks 5 Muj

8 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf Vll 1.6 tdi Automatik dsg 2014 nga zvicra

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI 150 PS AUTOMATIK 68.000 KM

22 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 6 2.0 Tdi Vp 2009 Rks 5 muj

7 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 2

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2020 ME DOGAN

19 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:23 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

MERCEDES C220 CDI 170 PS AUTOMATIK AVANGARDE

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:21
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:20 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi a3 -2.0 TDI-Automatik-190mi klm

14 600 EUR

Sot 18:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK Highline ��������

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Arteon

27 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:11 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0TDI automatik 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0TDI automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:07
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 2.0TDI DSG - I Regjistruar RKS ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:02 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

VW GOLF 7 2016 AUTOMATIK 1.6 TDI ���� ����

7 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:02 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Fushë Kosovë

Bmw X1 Xdrive shitet ndrrohet

7 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:55 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 2015 automatik Matrix ��������

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

GOLF 7 2.0 DSG 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

VW JETTA - 2.0 DIZELL TDI - BLUEMTOION - 140 PS - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

Jetta 1.6 benzin , 24 vite nje Pronar , 1750 €

1 750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 - 2.0 DIZELL TDI - VITI 2012 - AUTOMATIK 8M - LEDA -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW G30 520D - XDRIVE MSPORT - VITI 2017 - FULL OPSION -

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 2020

27 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7.5 2.0 TDI DSG 12/2019 Facelift 103mi km Digjital

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7.5 2.0 TDI DSG Highline Me Dogan Full Extra

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:29 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��VW GOLF VIII STYLE

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione