Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2.3 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 141
Fiat , 124
Opel , 105
Ford , 69
Nissan , 65
BMW , 26
Renault , 25
Saab , 9
Citroën , 6
Isuzu , 6
Mazda , 6
Alpina , 4
Hyundai , 4
Seat , 4
Volvo , 4
Acura , 3
Chevrolet , 2
Honda , 2
Infiniti , 2
Jeep , 2
Kia , 2
Peugeot , 2
Suzuki , 2
Aixam , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
Lada , 1
MG , 1
Pontiac , 1
Toyota , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2.3 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 2.3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:05 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Maverick  ·  Prishtinë

FORD MAVERIC 2.3 BENZIN 4X4 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
11 Qer 07:53 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Ferizaj

Termoking -20 ❄️ Fiat Ducato Maxi ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
09 Qer 22:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

Shes.Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 19:50 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Pejë

Fiat ducato dangel 4x4 jtd 2.3 nga zvicrra me dogan 7 person

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 20:36 Vetura  ·  Isuzu  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

Shitet vetura iveco daily

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 22:50 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Ferizaj

��-AUDi - A8- i SHiTUR -��

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 23:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  LT  ·  Dardanë

Shitet iveco

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 12:17 Vetura  ·  Opel  ·  Movano  ·  Prishtinë

Kombi Opel movano L2H2 2.3d

23 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 10:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Ferizaj

Spriter 2.2 cdi viti 2009 pa dogan info 044444837

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Maj 23:22 Vetura  ·  Renault  ·  Master  ·  Prizren

Renault Master 2.3 dizel viti 2017 km 260.. Ardh nga Zv

7 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 05:19 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Prishtinë

Shitet kombi fiat dukato

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 05:10 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Prishtinë

Shitet kombi fiat dukato

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 21:37 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Prishtinë

Shitet kombi fiat dukato

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 19:24 Vetura  ·  Renault  ·  Master  ·  Prizren

Renault Master 2.3 dizel viti 2017

7 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:48 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Prishtinë

Shitet kombi fiat dukato

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 18:42 Vetura  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Pejë

Shitet Vetura - Ford Ne Peje

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 12:43 Vetura  ·  Renault  ·  Master  ·  Drenas

Shitet kombi transportues

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 19:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Ferizaj

��- Ww- PASAT -2.0 TDi RKS HiG LiNE NDRRiM ����

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 18:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 230  ·  Gjilan

Mercedes Vito

2 599 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 23:03 Vetura  ·  Nissan  ·  Cargo  ·  Gjilan

Kombi nissan

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Pri 14:03 Vetura  ·  Nissan  ·  Cargo  ·  Gjilan

Kombi nissan

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Pri 18:06 Vetura  ·  Renault  ·  Master  ·  Gjakovë

shitet kombi

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 04:32 Vetura  ·  Renault  ·  Master  ·  Prizren

Renault Master

8 800 EUR

17 Pri 08:20 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Galant  ·  Lipjan

Mitsubish galant

12 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 22:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Pejë

MERCEDES VITO 2.3

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 12:29 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Vushtrri

Nissan Navara 2.3 Dizel nga Germania

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 14:09 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Fiat Ducato 2.3 multijet 8 sa po ardhur nga gjermania me dog

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:07 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Ferizaj

2021 Nissan Navara 2.3TDI Automatik,Led, 4X4 Panoram

24 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 10:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Vw Passat 2.3 Benzin - 1 Vit Rks ❄️Klime Funksionale

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 17:13 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Drenas

Fiat ducato 2011 2.3 jtd me KLIME

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 22:21 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Fiat ducato kombi

4 444 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 09:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Malishevë

kombi LT ndrrim

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 14:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Gjilan

Mercedes

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 02:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Rahovec

W201

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 12:39 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Mitrovicë

Shitet FIAT DUCATO 2.3 150PS 2018

2 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 15:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Rahovec

W201

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 21:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 230  ·  Pejë

Shes ndrroj mercedes clk 2.3 kompres rks i skadum

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 11:16 Vetura  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Pejë

Ford Galaxy 2003 pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 19:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shes sanakin per sprinter me Hebebin

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 13:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Deçan

Mercedes 190 2.6 E + 190 2.3 16v

18 Jan 04:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Deçan

X-KLASSE 2.3-190 D 4MATIC

28 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Jan 23:04 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Gjakovë

Fiat Ducato 244

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 17:51 Vetura  ·  Audi  ·  90  ·  Gjakovë

Audi 90-she 2.3 Benxin Automatik me Klime

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 12:09 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Prishtinë

Fiat Ducato 2.3 disel

4 050 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Dhj 09:37 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ferizaj

��-530 i/e SHiTUR -��

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 09:38 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Gjilan

Kombi Fiat ducato 2.3 Dizel rks per me shum tel..

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 20:41 Vetura  ·  Renault  ·  Master  ·  Viti

RENAULT MASTER 2.3 DCI

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Dhj 19:05 Vetura  ·  Renault  ·  Master  ·  Prishtinë

Shitje

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Dhj 22:41 Vetura  ·  Audi  ·  100  ·  Fushë Kosovë

2.3 Benzin Plin gjendje te rregullt

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 08:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  LT  ·  Malishevë

Lt ndrrim me vetur

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2.3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 2.3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C-Class
  • 2.3 në kategorinë Vetura | Audi | 80
  • 2.3 në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • 2.3 në kategorinë Makina
  • 2.3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • 2.3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • 2.3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • 2.3 në kategorinë Vetura | Mazda
  • 2.3 16v në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • 2.3 në kategorinë Vetura | Fiat | Ducato

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione