Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2.5 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 2326
Audi , 1531
Mercedes-Benz , 1409
BMW , 501
Opel , 424
Ford , 407
Nissan , 332
Mitsubishi , 306
Renault , 182
Fiat , 151
Hyundai , 149
Jeep , 137
Kia , 133
Chrysler , 112
Peugeot , 109
Mazda , 81
Land Rover , 81
Citroën , 62
Volvo , 53
Alfa Romeo , 47
Toyota , 31
Jaguar , 19
Acura , 15
Honda , 13
Škoda , 12
Rover , 11
Isuzu , 8
Ssangyong , 8
Aixam , 6
Dodge , 5
MINI , 4
Suzuki , 4
Alpina , 4
Zastava , 3
Tata , 3
Chevrolet , 3
Artega , 2
GMC , 2
Subaru , 2
Lexus , 2
Porsche , 2
Lada , 1
Lotus , 1
Wiesmann , 1
Ligier , 1
Bugatti , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2.5,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 2.5 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:10 Vetura , Prizren

Mitsubishi Pajero 2.5 DIZELL 2 DYER 4X4. *RKS*

9 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:38 Vetura , Prishtinë

Nissan King Cab 2.5 TD Viti 2000 Pa Dogan Ne Super Gjendje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:12 Vetura , Fushë Kosovë

VW CRAFTER - 2009 - ME DOGANE

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:02 Vetura , Mitrovicë

Audi A6

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:55 Vetura , Prishtinë

HYBRID+DIZELL Audi 40 TDi A4 Avant 2020 MODELI FYNDIT

1 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:55 Vetura , Prishtinë

HYBRID+DIZELLAudi 40 TDi A4 Avant 30. 09. 2020 MODELI FUNDIT

1 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:55 Vetura , Prishtinë

Touareg 4x4 2.5 tdi Rks 11-2023

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 Vetura , Ferizaj

Renault master 2.5 tdci viti 2005 rks info 044444837

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:37 Vetura , Ferizaj

Crafter 2.5 tdi viti 2007 klim hybobin pa dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 Vetura , Prishtinë

Volvo v70 2.5 Tdi Automatik Viti 1999 Full opsion Rks

1 599 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:04 Vetura , Pejë

Vw t4 2.5 tdi 4300€ pak i diskutushem

4 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:19 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 2.5 TDI 5 ulse

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 Vetura , Prishtinë

VW T5 2.5 Tdi Manual 6 shpejtsi 7 me R Viti 2005 1 vit rks

4 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:23 Vetura , Gjakovë

Shes boshpumpat e audit 2.5 me germa te Ndrshme

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:22 Vetura , Fushë Kosovë

lt crafter 2.5 tdi me RKS QMIMI 5300 E 6 muj regjistrim

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 Vetura , Fushë Kosovë

lt crafter 2.5 tdi me prokolic me hibebin i ardhur CH

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:01 Vetura , Prishtinë

Renault Master 2.5 Dci Maxi 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:25 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI Automatik (Kombi) RKS

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:53 Vetura , Deçan

Ford Ranger 2.5

Dje 22:33 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T4 Dupell Kabin 2.5 tdi - Pa Dogan - viti 1999 me klim

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:22 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T4 Dupell Kabin 2.5 Tdi - Me Dogan +tvsh - viti2000

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:12 Vetura , Mitrovicë

vw t-4 2.5 dubell kabin me 6 ulse me dogan paguar viti 2000

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:36 Vetura , Pejë

Kamionet - Renault Master

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Nissan Pathfinder - 2007

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Touareg 2.5 TDI Automatik 4 Motion

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:22 Vetura , Prishtinë

VW TAOREG 2.5 DIZELL AUTOMATIK HIGLINE RKS 1 PRONAR

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:38 Vetura , Ferizaj

Shes ford ranger 2.5

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:10 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Kombi Mercedes.➡️i sapo ardhur nga ��������

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:01 Vetura , Gjakovë

PEZHO 206 1.4 BENZIN 2.500€

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:00 Vetura , Prishtinë

Lexus ES 2022 Automatik

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:47 Vetura , Gjilan

Mercedes-Benz 190D 2.5

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:33 Vetura , Lipjan

Land Rover 4x4 2.5 Turbo disel me Klim rks i skaduar

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:38 Vetura , Mitrovicë

T5 2.5 TDI 2006 ME KLIM PA DOGAN MAXXI ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:32 Vetura , Ferizaj

Mazda B2500

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:29 Vetura , Ferizaj

Audi A8

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:23 Vetura , Prishtinë

MICUBISH 2.5D AUTOMATIK

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:20 Vetura , Ferizaj

Ford Range

6 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:38 Vetura , Mitrovicë

Bmw 525

2 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:37 Vetura , Prishtinë

Audi A6 2003 2.5

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:30 Vetura , Vushtrri

Kombi T4, 2.5 TDI

4 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 07:24 Vetura , Klinë

BMW e34 525i

3 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 07:23 Vetura , Ferizaj

Bmw e 36 2.5 tds

1 200 EUR

31 Maj 16:52 Vetura , Ferizaj

Mazda - B2500

6 600 EUR

31 Maj 13:02 Vetura , Gjilan

L200 mitsubish navara toyota hilux nissan

11 500 EUR

31 Maj 11:47 Vetura , Prizren

Dodge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 11:42 Vetura , Vushtrri

Shes Mitsubish L200 viti i prodhimit 2006 fuqia motorike 2.5

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2.5 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 2.5 në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • 2.5 në kategorinë Vetura | Rover
  • 2.5 tdi në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat
  • 2.5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Jetta
  • 2.5 në kategorinë Vetura | Opel | Calibra
  • 2.5 në kategorinë Vetura | Škoda | Superb
  • 2.5 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • 2.5 në kategorinë Vetura | Land Rover | Range Rover Sport
  • 2.5 tdi në kategorinë Pjesë rezerve
  • 2.5 tdi në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione