Publikuar: Gush 08 2023 01:11

Shitet VW T4 2.5

EUR

Publikuar: Gush 08 01:11
Shikime: 7
Shitet kombi T4 2.5 bp 2002 i ardhur nga Zvicrra, i doganuar dhe registruar KS, gjër me 26.06.2024 në gjendje shum të mirë i pa perdorur në Kosovë. (inf. Prej ores 09 -19)
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
7
044123264

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione