Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

5000 audi - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 13
BMW , 7
Opel , 3
Ford , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 5000 audi , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 5000 audi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 00:16 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Blej Gjitha Llojet e Veturave Qmime reale

12 345 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 11:33 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Prishtinë

10K TIKTOK FOLLOWERS 50€

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
18 Jan 09:14 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  135  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
06 Jan 18:48 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

AUDI A4 2.0 SLINE

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
25 Dhj 20:42 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

BLEJ VETURA 500-5000€ super qmime!

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Nën 09:02 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
27 Nën 09:02 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Shitësit të Besuar
21 Nën 08:01 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
21 Nën 08:00 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
23 Gush 16:03 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Ford Transit Connect 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 13:54 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

Zëvendësim për Audi a6

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Korr 12:01 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Fushë Kosovë

BMW 520D 163hp 2006

08 Korr 17:35 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Audi

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 17:02 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

audi a6 all road

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 07:42 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prishtinë

Skoda Fabia 1.2 benzin 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 13:52 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

5000

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 13:57 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjakovë

Shitet Audi a3

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 04:59 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Drenas

Audi A4

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 23:17 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI Automatik S Tronic Sapodoganuar

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 11:15 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Prizren

Bmw 420d grand coupe

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Shk 11:45 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Prizren

BMW 420d në shitje

22 550 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Korr 17:08 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

Audi a 4 2.0 disel

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 14:01 Vetura  ·  Prishtinë

Bleje veture

29 Pri 19:26 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

shes audi a4 1.9 tdi s line 5000 eu -044 76 76 74

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 15:57 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

AUDI A3 2012 LLED

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Mar 00:25 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Lipjan

AUDI A3 Limozin 2.0 TDI 2016

26 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 00:07 Vetura  ·  Prishtinë

blej_veture

14 Gush 00:44 Vetura  ·  Prishtinë

Blej veture

15 Maj 23:41 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fushë Kosovë

Opel corsa c1.4 benzin

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 5000 audi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione