Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a 3 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 501
Opel , 229
BMW , 214
Ford , 82
Peugeot , 67
Renault , 55
Citroën , 54
Fiat , 49
Seat , 30
Škoda , 18
Jeep , 17
Toyota , 16
Land Rover , 16
Alfa Romeo , 15
Volvo , 13
Hyundai , 12
Nissan , 11
Mitsubishi , 10
Smart , 9
Chrysler , 7
Daihatsu , 7
Mazda , 6
MINI , 6
Suzuki , 6
Kia , 6
Dodge , 6
Lancia , 6
Dacia , 5
Rover , 5
Acura , 4
Honda , 4
Zastava , 3
Daewoo , 3
Jaguar , 2
Pontiac , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Aixam , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a 3 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a 3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:48
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 17:48
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjilan

Shitet pikapi Caddy i ardhur nga ����

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjilan

Pikap Caddy sapo ardhur nga ����

2 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Shitet Pikapi Caddy sapo ardhur ����

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 13:29 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line me dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 09:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Testues i ujit

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:51 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Therandë

OPEL COMBO NE SHITJE

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 3XR-Line

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW Passat 1.4 TSI Highline 2014 me RKS

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

MERCEDES E 200 cdi, VITI 2013, TABELA RKS, Automatik

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Vw Tiguan 2.0 dsg 2018 URGJENT

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:48 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Prishtinë

Shitet Peugeot 208 Allure 1.6 HDI NAFTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat b7 1.6 TDI bluemotion

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

VW CADDY 2.0TDI 2016 me dogan

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

����VW GOLF 7 GTD DSG PANO SOUND SYSTEM

16 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

Shes Golf 6 Plus 2012 2.0 Tdi manual 6 shpejtsi

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

Motorra 1.9 dizell per golf 2.3 gjeta audi kombi t2 t3 t4

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:23 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S R15

135 EUR Price Reduced

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:14 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel

Viti: 2023
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

Shes Golf 6 Plus 2012 2.0 Tdi manual 6 shpejtsi

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:11 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full URGJENT

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:10 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Fellne origjinal per audi 80 b4 audi .90 etj . R15.

135 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 03:57 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Blej vetura rks te aksidentuara dhe pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Korr 18:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Besianë

Passat CC 2.0 Automatik 2009 Me Dogane

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
10 Korr 18:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Besianë

TOURAN 2.0 HighLine 2013 Manual 7 ULSE

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
10 Korr 16:42 Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Prishtinë

Citroen C5 1.6 HDI Facelift Viti 2006 RKS Panoram PERFEKTE

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 16:40 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 16:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Kombi  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 16:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Multivan  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse Tel ☎️ 049/883-399

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Korr 16:40 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi Fiat Ducato Tel ☎️ 049/883-399

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 04:08 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Merecedes W123 Old Timer 200D

5 200 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 04:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

W123 200D Old Timer

09 Korr 21:54 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Rahovec

BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI ME DEFEKT DHE PA

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 21:44 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Prizren

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

12 420 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 21:44 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Prizren

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMWMercedes AUDI

8 010 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Korr 21:33 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 AUTOMATIK 2.0 TDI RKS 8 Muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 19:03 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gjilan

Branik para BMW 3 series

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Korr 18:48 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Burim

Fiat ducato i sapo ardhur nga CH

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Korr 14:13 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 13:31 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

Zafira 1.6 benzin plus gas rks

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 10:48 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Burim

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEK PA DOGAN

7 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
09 Korr 08:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Ferizaj

Ww tiguan R line 2.0 tdi rks info 044280873

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 00:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

80 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Korr 00:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Termometer dhe hydrometer

16 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a 3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione