GLE | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 6
Opel , 4
Volvo , 4
Ford , 3
Nissan , 2
Renault , 2
Škoda , 2
Chrysler , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe GLE,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj GLE Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:41 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

Histora e veturës

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 ,

Range Rover Sport me dogan,RKS

Histora e veturës

29 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:56 ,

MERCEDES GL 320 CDI, 4 MATIC, 7 ULESE, RKS

Histora e veturës

21 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:21 ,

Audi Q3 Quattro

Histora e veturës

16 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 16:45 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

Histora e veturës

79 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Qer 09:30 ,

Renault Megane 1.6 benzin 94000km RKS

Histora e veturës

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Qer 18:33 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd 6 shpejtesi 2008

Histora e veturës

4 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 14:19 Shitorja ,

Mercedes GLE 350 AMG

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Qer 13:21 Shitorja ,

MERCEDES GLE 350 AMG

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 11:23 Shitorja ,

Mercedes Benz

Histora e veturës

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Qer 13:58 ,

Mercedes Benz GLE-350d 4-matic

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Qer 14:58 ,

Mercedes-benz GLE 350 4matic AMG-Line

Histora e veturës

76 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Qer 20:22 ,

Ml 350 cdi

Histora e veturës

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 12:27 ,

SHITET MERCEDES-BENZ GLE

Histora e veturës

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Maj 22:16 ,

Mercedes Benz GLE 350

Histora e veturës

49 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Maj 13:12 ,

GLE 350d Coupe

Histora e veturës

43 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 19:12 ,

Mercedes GLE 63s

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Maj 08:32 ,

Nissan Primera 174000 Km Klim funksionale

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 13:55 ,

Passat 2

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 09:48 ,

Mercedes Benz GLK 220 �������� PANORAM AMG LINE

Histora e veturës

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Pri 11:00 Shitorja ,

Mercedes Benz

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Pri 15:41 ,

VW Touran 2.0tdi DSG

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:17 ,

VW POLO 1.2B

Histora e veturës

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 10:54 ,

SUV Mercedes GLE 350 d 4Matic Aut. AMG

Histora e veturës

59 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 02:22 ,

Shitet Audi A3 S-line

Histora e veturës

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 10:58 ,

Mercedes benz GLE 350

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Mar 10:12 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 23:19 ,

Mercedes GLE 350 d

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Shk 22:24 ,

Suzuki Ignis 1.2 benzin 2017

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

Histora e veturës

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 00:46 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 08:01 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTDm Full Extra

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 01:01 ,

Mercedes-Benz ML350cdi AMG

Histora e veturës

25 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 13:48 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 19:11 ,

Mercedes GLE Cupe

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Sht 12:02 ,

Mercedes jeep 450 Amg

Histora e veturës

74 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Gush 10:12 ,

2017 Mercedes-Benz GLE-Class GLE AMG 43 4MATIC

Histora e veturës

37 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Gush 08:09 ,

2016 Mercedes-Benz GLE-Class GLE 350d 4MATIC

Histora e veturës

29 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Korr 22:24 ,

SHES TOURAN 2.0 TDI DSG PA DOGAN

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 13:37 ,

Mercedes-benz Gle

Histora e veturës

85 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Qer 13:28 ,

Mercedes gle 350

Histora e veturës

68 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj GLE | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Gle Gle Gle Gle Gle gle gle Gle

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione