Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 1.6 benzin - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 2656
Opel , 110
Audi , 47
BMW , 39
Fiat , 22
Renault , 22
Seat , 20
Peugeot , 19
Ford , 18
MINI , 12
Acura , 11
Citroën , 11
Škoda , 7
Chrysler , 4
Daihatsu , 3
Nissan , 2
Alpina , 2
Volvo , 2
Jeep , 2
GMC , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Toyota , 1
Lada , 1
TVR , 1
Buick , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Artega , 1
Smart , 1
MG , 1
Aixam , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 1.6 benzin , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 1.6 benzin Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:00
Linku:
Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 1.6 Hdi 2010 nga ZVICRRA

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 08:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

Mercedes e 220

28 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:39 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 TDI - AUTOMATIK - RKS- VITI 2017 -

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:00 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 1.6 Hdi 2010 nga ZVICRRA

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:14 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 1.6 Hdi 2010 nga ZVICRRA

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 05:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prishtinë

Kombi 1.9 turbo dizel

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 04:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prishtinë

Kombi 1.9 turbo dizel

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:50 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 13:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy MAXI 1.6 TDI 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 18:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF 1.6 BENZIN

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 13:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Polo 1.2 benzin euro 4

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 20:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dragash

Golf 2 1.6 Benzin

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 18:48 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 1.6 Hdi 2010 nga ZVICRRA

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
18 Maj 13:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Therandë

Shes Golf 2

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 12:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Malishevë

VW GOLF 2 1989 1.6Benzin RKS 11Muaj

2 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 10:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 Automatik EXTRA

2 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 23:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran 1.6 TDI DSG Automatik 7 Ulse Full Opsion Model 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 20:08 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Corsa 1.7 dizel pa dogan

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Maj 14:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Prishtinë

Mercedes a 180 cdi pa dogan

1 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 14:50 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Prishtinë

Seat aleta 1.9 tdi pa dogan

1 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 14:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prishtinë

Mercedes a klas 170 cdi automatik

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 09:57 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Prishtinë

Skoda Rapid 1.6 tdi 160.000 km automatik me dogan

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 09:18 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra K 1.6 CDTI Full Ekstra

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 17:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shitet Golf IV (4) 1.6 SR

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 21:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Shes golf 4 benzin 1.6 sr rks 4 muaj me klim

2 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 10:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 DSG 2014

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 06:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

VW GOLF 4 1.6 SR.AUTOMATIK.

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 11:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

Golf 4

900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 17:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi pacefik rks

4 800 EUR

25 Pri 11:43 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 6 1.6 BENZIN

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
24 Pri 19:57 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Pri 08:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Pollo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 21:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fushë Kosovë

VW POLO 1.6 TDI DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 11:56 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Blej vetura rks te aksidentuara dhe pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Pri 11:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5 1.9 tdi pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 17:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Fushë Kosovë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 14:59 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Seat ibiza 1.4 benzin rks 8 muj aksidentum

550 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 21:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5 1.9 tdi pa dogan

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 19:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.6 benzin

980 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 17:51 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Prishtinë

Peugeot 207

5 695 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Pri 11:29 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 00:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel astra

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 01:31 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa 1.7 d 2003

13 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 05:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Be123@

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 23:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5 2.0 tdi 2008 pa dogan

24 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 08:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7.5 facelift 2018 automatik

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 14:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 3 - 1.6 benzin - regjistrim 11 muj

1 400 EUR

28 Mar 15:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 1.9 tdi di t kuqe 6 shpejci pa dogan

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 1.6 benzin | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione