Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mali - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 21
Škoda , 16
Renault , 14
Audi , 11
Peugeot , 7
Fiat , 6
BMW , 4
Ford , 4
Chevrolet , 2
Citroën , 2
Saab , 2
Toyota , 2
Honda , 1
Jeep , 1
Maybach , 1
Nissan , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1
Tesla , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mali , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mali Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Maj 10:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 09:33 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 10:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 5 tabela mali zi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 23:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Pri 06:37 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Pejë

Prodaja auta

2 200 EUR

20 Pri 11:31 Vetura  ·  Suzuki  ·  Alto  ·  Gjilan

Suzuki alto 2011god 1.0 benz

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 19:21 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Ferizaj

jeep cheroke

14 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 11:33 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

Skoda Oktavija

7 500 EUR

21 Mar 15:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Pasat b8 2015g automatik

11 200 EUR

17 Mar 20:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Opel Corsa C 1.2 BENZIN

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 14:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjilan

Shes Tuaran 1.6 nafte automatik me 7 vende.

10 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 01:27 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Astra K 1.6 2017

10 600 EUR

21 Jan 17:15 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prishtinë

Skoda

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 01:04 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjilan

Audi a6 C6 S6 2.0

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 16:26 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Burim

Prodajem auto (selling car)

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 08:29 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Burim

Prodajem skodu

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 09:22 Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Prishtinë

SHES FIAT PANDA 4X4 1.3 DIESEL

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Dhj 21:19 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Burim

Prodajem skodu

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 05:55 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Burim

Prodajem skodu

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 16:23 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Car on sale

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Tet 15:15 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Suburban  ·  Prishtinë

CHEVROLET SUBURBAN

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Sht 23:29 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Lipjan

Peugeot 307 1.6

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 09:49 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Burim

Prodajem skodu

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 14:58 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Burim

Prodajem auto

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 06:09 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Burim

Prodajem skodu

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:28 Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Shtërpcë

Citroen c5

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 15:52 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Burim

Prodajem skodu

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:45 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Burim

Prodajem auto (selling car)

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 11:49 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Burim

Prodajem skodu

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 07:38 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Burim

Prodajem skodu

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:06 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Burim

Prodajem skodu

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 18:35 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Burim

Prodajem auto (selling car)

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:30 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Prishtinë

Prodajem auto pezo 307

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 21:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

auto bartje gezimi 24/7

20 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Jan 20:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kastriot

Passat b7

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 00:54 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Shtërpcë

Prodajem auto Chevrolet Cruze

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Dhj 02:43 Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Prishtinë

Freelander 2x4 1.8 benz/plin sekvent

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Nën 11:07 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Prishtinë

Skoda rapid 2013 1.6tdi 6500e

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Nën 01:16 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shtërpcë

registracija do 04.11.2023

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 01:16 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shtërpcë

registracija do 04.11.2023

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 18:42 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjilan

Audi a4 b7 2.0.

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 23:34 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Shtërpcë

Opel Zafira 1.9cdti

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 11:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shtërpcë

no titule

17 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 11:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shtërpcë

no titule

17 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 11:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shtërpcë

no titule

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 20:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shtërpcë

Pasat

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 21:04 Vetura  ·  Opel  ·  Campo  ·  Shtime

Shitet xhipi opel campo 3.1

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 11:54 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Astra

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Shk 15:52 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Lipjan

Fiat Punto 1.3jtd multijet

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 18:47 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Gjilan

Peugeot 307 1.6 benz 2003 79kw

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mali | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione