Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedez - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 6
BMW , 3
Audi , 2
Fiat , 2
Toyota , 2
Alpina , 1
Buick , 1
Chrysler , 1
GMC , 1
Rover , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedez,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedez Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:06 Vetura , Gjilan

Mercedez Benz E 250 CDI 4Matic AMG/ Dizel /

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 10:45 Vetura , Lipjan

Bmw grand tourer

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Qer 23:36 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet .Kombi -Mercedes-Vito.+38343884215

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Qer 12:09 Vetura , Prizren

MERCEDEZ C 220 NAFTE 2013

7 500 EUR

01 Qer 16:03 Vetura , Gjilan

Mercedes 190D

2 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Maj 06:15 Vetura , Gjakovë

Shitet Mercedez Vito

900 EUR

28 Maj 17:40 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedez-Benz Sprinter / Automat / 163ps / Dizel

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 18:16 Vetura , Prishtinë

Mercedez E220 CDI

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 14:21 Vetura , Lipjan

Mer

1 400 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Maj 08:00 Vetura , Gjakovë

Kamnjoni Mercedez 309

2 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 13:33 Vetura , Gjakovë

Shitet kombi Mercedez

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 17:33 Vetura , Gjakovë

mercedez benz

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 22:23 Vetura , Ferizaj

Mercedez

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 15:46 Vetura , Gjilan

Mercedez E 220

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Mar 15:06 Vetura , Prishtinë

MERCEDEZ C 220 2013

7 500 EUR

24 Mar 22:08 Vetura , Gjilan

SHITET MERCEDES BENZ

2 300 EUR Price Reduced

09 Mar 12:10 Vetura , Viti

Shitet Mercedez benz E220

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Shk 19:31 Vetura , Prishtinë

Blej Audi Mercedez

1 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Shk 21:53 Vetura , Klinë

Mercedez-benz

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 09:50 Vetura , Ferizaj

Mercedez-Benz E220 CDI

2 300 EUR

12 Shk 15:39 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedez A170cdi(dizell)

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 11:58 Vetura , Ferizaj

mercedezi

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Jan 18:55 Vetura , Gjakovë

Mercedez A 170-sh

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 15:05 Vetura , Prishtinë

Mercedez Benz

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 20:42 Vetura , Fushë Kosovë

Kerkoj makin 3.2 benzine

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 02:16 Vetura , Prishtinë

2 Vetura shiten, Mercedez ML350 Bluetech Disel

28 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 14:32 Vetura , Prishtinë

Shitet .Kombi.Mercedes.-Vito..Me friz pjesa gipekut

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Dhj 06:50 Vetura , Prizren

Mercedes ML 270

1 EUR

03 Dhj 18:22 Vetura , Gjilan

Shes mercedezin dizell 2.5 viti 89 regjistrim 1 vit

1 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 16:50 Vetura , Gjilan

Shes mercedezin dizell 2.5 viti 89 regjistrim 1 vit

1 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 23:42 Vetura , Dardanë

Mercedez Benz 250

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 18:48 Vetura , Viti

Mercedes benz c180 2010 amg line

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 17:38 Vetura , Artanë

Shitet c240 benzin gaz

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 07:00 Vetura , Prishtinë

Shes 2 Vetura Mercedez ML350 Bluetech Disel

28 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 00:15 Vetura , Gjilan

Mercedez E200

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Tet 13:41 Vetura , Gjakovë

Mercedez Benz

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 12:05 Vetura , Malishevë

MERCEDEZ C220 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Sht 14:09 Vetura , Prishtinë

Mercedez-Benz

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 23:44 Vetura , Gjilan

Mercedes Benz C220 CDI

10 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 17:16 Vetura , Gjakovë

Kombi mercedes

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 00:05 Vetura , Viti

Mercedez benz

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 23:07 Vetura , Prishtinë

Mercedez C220

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 04:54 Vetura , Prishtinë

Mercedez Benz 300 C

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Korr 14:15 Vetura , Lipjan

U SHiT

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Korr 00:01 Vetura , Gjilan

Mercedez S350 2016

35 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 23:33 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedez-benz

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Korr 23:33 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedez-benz

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Korr 15:55 Vetura , Prizren

Mercedez 250 diesel

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 18:33 Vetura , Ferizaj

mercedez

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 12:52 Vetura , Rahovec

Mercedez vito

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedez | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Mercedez në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • mercedez në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 300
  • MERCEDEZ në kategorinë Vetura | Alfa Romeo | GTV
  • mercedez benz në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • Mercedez në kategorinë Vetura | Lincoln
  • mercedez në kategorinë Vetura | Audi | S-modele
  • mercedez në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 320
  • mercedez në kategorinë Makina
  • mercedez në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E-Class
  • Mercedez në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione