Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mersedes - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 8
Opel , 6
BMW , 3
Seat , 3
Ford , 2
Jaguar , 2
MG , 2
Volvo , 2
Acura , 1
Aixam , 1
Alpina , 1
Honda , 1
Jeep , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mersedes , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mersedes Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 18:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fushë Kosovë

Shes nrroi

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 08:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Prishtinë

Mersedes c270 AUTOMATIK RKS 2002

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 22:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Pejë

Shes mersedes 280 dizell 2.9 vp 98

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 15:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Prishtinë

Mersedes b200 automatik

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 17:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Malishevë

Shes

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 16:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET GOLF 4 1.6 Benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 17:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Besianë

Shes mersedes b200

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 18:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Gjakovë

Shitet

35 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Jan 19:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Pejë

Shes nrroi

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 04:13 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Therandë

mersedes c 300 dizell 2020

42 000 EUR

07 Jan 16:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Shes Mercedesin

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Dhj 14:12 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pejë

SHES MERSEDES C KLAS cdi 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
20 Dhj 23:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Mitrovicë

Shes Mercedes 300

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 17:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Drenas

Mersedec vito

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 15:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Mersedes sprinter

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 14:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Malishevë

Shes nrroi

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 11:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Klinë

Urgjent

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Tet 15:08 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Malishevë

Shes

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  450  ·  Ferizaj

Mercedes Benz 450 SE W116

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 22:31 Vetura  ·  Aixam  ·  City  ·  Lipjan

shitet mercedes c220 CDI

2 600 EUR

07 Sht 11:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Drenas

B200 CDI 2.0d

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 16:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Prishtinë

Shes Mersedes GLE 350

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Gush 13:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Prishtinë

Shes Mersedes ML Blue Tech

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Gush 13:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Besianë

Mersedes-benz c-clas Bi turbo eksluzive

5 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 12:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Besianë

Mersedes-benz

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Gush 11:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Besianë

Mersedes-benz

5 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Gush 10:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Besianë

Mersedes-benz

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Gush 19:58 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Prishtinë

Shes Mersedes ML 350 BLU TEC

29 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Gush 22:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Malishevë

Mercedes C klas nje pronar prej doganimi

4 950 EUR

21 Korr 13:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

Mersedes

17 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 00:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Malishevë

Mersedes c në gjendje perfekte një pronar prej doganimi

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Korr 12:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Klinë

3500

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 08:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Drenas

Shes nrroi

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 12:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Shes nrroi

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 15:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Malishevë

Shes nrroi

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 15:13 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Pejë

-A170

2 222 222 222 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 12:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lipjan

Mersedes c220cdi AUTOMATIK

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Pri 12:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lipjan

Mersedes c220cdi AUTOMATIK

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 19:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 19:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Keddy

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 15:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Shes nrroi

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 20:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Mitrovicë

Mersedes C200 2.2

31 EUR

05 Mar 15:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

Mersedes C220

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 19:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Drenas

Shes mersedes c220 avangarde 5 muj rks perkthimi fill.

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 20:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Gjilan

Mersedes a class 170

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 17:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Prishtinë

isapo ardhun

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 19:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Gjilan

Mersedes a class

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 13:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Besianë

SHES MERSEDES C220 3450€

3 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mersedes | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • mersedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | B-Class
  • Mersedes në kategorinë Makina
  • Mersedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | A 160 | A-Class
  • Mersedes në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Mersedes në kategorinë Vetura | Nissan | Almera
  • MErsedes benz në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Mersedes në kategorinë Vetura | Ford
  • Mersedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | A 180 | A-Class
  • Mersedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CE-Class
  • Mersedes në kategorinë Vetura | Mitsubishi

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione