Opell astra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 624
Audi , 5
Citroën , 3
Ford , 3
Renault , 3
BMW , 2
Acura , 1
Ferrari , 1
Peugeot , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opell astra,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opell astra Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:04 ,

SHITEN GOMAT ME BANDASHA 31X10.5R15 ME 6 VRIMA

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:03 ,

GOLF V 1.9 TDI VITI 2005 RKS

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN KLIMATRONIK RKS 2005.

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 ,

OPELL ASTRA 1.8 B AUTOMATIK RKS VITI 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:09 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI NGA GJERMANIA 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:02 ,

SHITET OPELL ASTRA H 1.9 CDTI VITI 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:58 ,

OPEL ASTRA G2.0 DTI ME KLIM RKS VITI 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:58 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI VITI 2005

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 ,

Opell astrag rks 6 muj klim etj

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:52 ,

SHES OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:31 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI SW / ME DOGAN+ HOMOLOGIM

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 ,

Opell Astra 1.6

2 850 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:06 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:58 ,

Opell astra 1.7 dizell viti 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:23 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ECO TEC KLIMATRONIK RKS 2005

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 21:12 ,

Shiten Fellne pa goma 17 opell

220 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Maj 15:48 ,

I REZERVUAR..ASTRA OPC

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 12:28 ,

OPELL ASTRA 1.7 RKS 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:46 ,

Shes opell astra 1.7 dizell rks edhe 5 muj

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 06:27 ,

OPELL ASTRA 1.7 RKS 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 12:02 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

320 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 21:50 ,

CITROEN JAMPY 2.0HD

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 23:07 ,

Opell Astra 1.9 dizell 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 09:54 ,

opell astra rgj 19 04 2022

2 300 EUR

07 Maj 21:18 ,

Shes fellne per opell R16 ose boj ndrrim me mat mdhaja

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 12:00 ,

U shit

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 09:13 ,

Shes opell astra 1.6 benxin AUTOMATIK

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 09:13 ,

Opel Astra 2.0 dizel rks

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 09:10 ,

Shes opell astra 1.7 dizell ne gjendje shum te mir

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 02:02 ,

shitet ndrrohet

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 13:22 ,

Opell astra

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 12:01 ,

Shitet 1.7 dizell

28 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 21:48 ,

Opel Astra 2.0 Dizell Rks 10 Muaj

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 14:36 ,

Goma 16 tshe m+s .per zafira

100 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 14:13 ,

Shitet 1.7 dizell

26 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 08:28 ,

Pjes per opel astra

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Pri 21:56 ,

Opel Astra 2.0 Dizell Rks 10Muaj

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 17:05 ,

Kuke per opell astra 2008

55 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 20:23 ,

Astra 1.7 dizell

980 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 16:03 ,

Shitet opel Astra 2.0 Dizel Rks 10 Muaj

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 23:06 ,

Opel Astra G

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 22:33 ,

shitet Opell Astra H

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 00:35 ,

Reno Megane 1.5 dci 2005 boj ndrrim

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Pri 19:04 ,

Shitet

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 11:23 ,

Opell Astra

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opell astra | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione