Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat karavan 1.8 benzin - Vetura Të gjitha në Kosovë

Ford , 4
Audi , 2
BMW , 1
Fiat , 1
Opel , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat karavan 1.8 benzin , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat karavan 1.8 benzin Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Korr 11:38 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi a3 1.8 benzin 5 cilndra pa dogan

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Qer 15:04 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi a3 v5 turbo pa dogan nga zvicra

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 23:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW Passat 2 1.8 gaz/benzin 1992

720 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 04:29 Vetura  ·  BMW  ·  518  ·  Prishtinë

Bmw e34

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 00:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

passat karavan

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 10:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Shes passat 3 karavan 1.8 benzin

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 10:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

golf 3 1.8’benzin pa dogan

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Tet 15:06 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Prishtinë

Shitet - Ndërrohet

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 14:12 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Prishtinë

Shitet Fordi ose ndërrohet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 08:18 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Prishtinë

Shes-Ndërroj Ford 2.0 TDci

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 21:02 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fushë Kosovë

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 13:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 23:48 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Drenas

Fiat Stil Alfa Rome 1.9JTD , Pjes qfar ju duhet

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 12:58 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

zafira pa dogan

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 17:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

shes urgjent...

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Qer 18:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

VW Passat

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 12:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

shitet passat2 rr..deri 9.08.2019

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 10:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

passat 2 karavan

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 18:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kaçanik

Shes golf 3 karavan1.8 benzin-plin viti 96

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Gush 18:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Shitet Passat Karavan

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 08:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW Passat karavan

850 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 03:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2 karavan

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 17:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 18:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dardanë

Shes passat 1.8

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 19:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

passat karavan

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

Passat karavan

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 20:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Shes Passat Karavan viti 1989 Benzin (Plin)

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 17:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Shes Passat Karavan viti 1989 Benzin (Plin)

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 17:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Malishevë

Shes Passat Karavan viti 1989 Benzin (Plin)

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Gush 17:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat karavan

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 12:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

Shitet Passat 1.8 benzin karavan

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 07:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat karavan

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 11:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

Passat Karavan 1.8 Benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 15:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Urgjent VW Passat

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 23:43 Vetura  ·  Renault  ·  Espace  ·  Prishtinë

Urgjent shes Renon 450€ Me KLIM

450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 22:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lipjan

VW Passat karavan

1 350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 18:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW Passat -90

950 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 12:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Besianë

VW Passat 2 karavan -89

899 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Mar 09:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Besianë

Passat karavan

1 030 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gush 10:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

VW Passat -00

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 10:37 Vetura  ·  Prishtinë

Passat 1.8 benzin, 89 -89

1 050 EUR

22 Shk 17:23 Vetura  ·  Gjilan

Vw Passat benzin gas 1.8 -98

4 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat karavan 1.8 benzin | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione