Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtopa per bmw x5 - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 6
Audi , 3
Opel , 3
Jeep , 2
Ford , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtopa per bmw x5 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtopa per bmw x5 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Mar 12:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Gjilan

Branik para per BEETLE Buba

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Shk 20:32 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BMW x5 35D/Xdrive

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 05:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prishtinë

Vw kombi t4 2.5 tdi rks

2 600 EUR

21 Nën 21:58 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

Bmw 520 m paket rks

19 Nën 14:57 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Mitrovicë

E shitur!

9 600 EUR

14 Nën 00:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 6 2012 style rks

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 16:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 19:21 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Prishtinë

Jeep 4.7 benzin 4x4 pa dogan

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Dhj 08:27 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

Opel Zafira 2008

02 Tet 13:20 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

AUDI Q3 QUATTRO

15 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 23:22 Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Gjakovë

Land Rover FREELANDER 2 TD4 SE

8 199 EUR

09 Jan 11:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vushtrri

Fellne nr 18 per mercedes

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 10:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Vw Golf 6 2.0tdi HighLine 140ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 20:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 18:32 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Prishtinë

PJES PER JEEP LLAREDO-SHTOPA.FARA.PASQYRE.AMERTIZERA

01 Mar 06:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Prishtinë

shiten fellnet per bmw borber nr 16

110 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 11:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

drita stopa per golf 7 mask dekoruse dhe vetulla

420 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Nën 18:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Prishtinë

Branik per bmw e46

110 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Korr 12:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Timon per golf 5 GTI

120 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 01:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

U shit flm

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 15:46 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

Audi a4 b8 2.0tdi full S Line

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:46 Vetura  ·  Volvo  ·  S60  ·  Prishtinë

Shes volvo S60 d5 2004 ne gjendje te mire

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:39 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

vektra automatik pa dogan

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 18:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

golf 4 1.9 tdi me klim pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 22:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Shitet Passat 1.9 Dizell 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 12:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

pjes per mercedes c 220 cdi

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 20:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

shtopa dhe maska per golf 6

60 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Sht 12:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat 1.9 Dizel 2005

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 14:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Prishtinë

Mercedes e 270 cdi avangard pa dogan 044 11 30 16

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 13:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Ulse per golf 4

120 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Korr 22:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 1.6 tdi 2010 angle tel 044113016

2 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Korr 16:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Branik per gollf 6

130 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Qer 00:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 1.6 tdi bluemotion pa dogan anglez

4 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 22:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

U shit bisha flm merrjep

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 01:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi 4 motion 4x4 pa dogan me klim

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 18:33 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

U shit bishaa

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 21:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Prishtinë

U shit bisha

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 21:34 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Vushtrri

AUTO PJESE RIDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 00:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Radio

40 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 14:58 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel astra

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 00:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

programi per qen , racing dogs , keno

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 21:26 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

Shitet Pikapi Ford 1 vit rexhistrim Disel

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Maj 17:46 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BMW X5 3.0D -01

7 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtopa per bmw x5 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione