Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skoda automatik - Vetura Të gjitha në Kosovë

Škoda , 448
Audi , 109
BMW , 58
Opel , 32
Ford , 26
Peugeot , 16
Renault , 15
Citroën , 14
Fiat , 9
Jeep , 9
Kia , 8
Seat , 6
Hyundai , 6
Smart , 6
Nissan , 4
Jaguar , 3
Volvo , 3
Toyota , 2
Zastava , 2
Suzuki , 2
Pontiac , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Dacia , 1
Ssangyong , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Maybach , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Skoda automatik , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Skoda automatik Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:15
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:01
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:30
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:02
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:15
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:12
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:04
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:04
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:04
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:04
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:02
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

13 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:02
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:01
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:42 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 1.6 16v 120.xxx km 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Ferizaj

Hyundai I30 1.6 CRDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Titanium Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 CDTI FaceLift 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9TDI 2004 Me DOGAN

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9 TDI PA DOGAN

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Vw golf 6 1.2Tsi GTI Look 2011- 1vjet RKS

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:35 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit Custom 2014 2.2D PA DOGAN

8 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:32 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Ferizaj

Skoda Octavia 2.0 TDI 4X4 Facelift

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:31 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Gjilan

Skoda Fabia

8 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:31 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Ferizaj

Skoda Octavia 1.6 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:24 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Prishtinë

SKODA SUPER B 2.0 TDI VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:21 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:17 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:15 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Prishtinë

MERCEDES GLK 320 CDI - AUTOMATIK - VITI 2008 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:05 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:05 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Ferizaj

SKODA OKTAVIA 1.6 TDI AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:04 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:00 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:59 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:29
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:20 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full URGJENT

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Vw Tiguan 2.0 dsg 2018 URGJENT

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:13 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

ŠKODA OCTAVIA 2018 2.0 4x4 AUTOMATIK ME DOGANE ��������

14 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 3XR-Line

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9TDI 2005 Pa Dogan

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 2.0 Hdi 2014 nga ZVICRRA

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW TRANSPORTER 2.5TDI MAXI 2006 RKS

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:41 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit 3.2TDCi (dupllak) *Pa dogan* B-Kategori

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW TRANSPORTER 2.5TDI DSG 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Prizren

Skoda Octavia

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:56
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA CO 1.6 TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:49
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Skoda automatik | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione