Up | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 136
Opel , 44
Audi , 36
Peugeot , 34
Ford , 33
Citroën , 31
Škoda , 29
Renault , 20
Fiat , 17
Seat , 10
Nissan , 7
Dacia , 5
Volvo , 3
Cadillac , 2
Hyundai , 2
Jeep , 2
Toyota , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Isuzu , 1
Kia , 1
Lexus , 1
Porsche , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Up,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Up Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Korr 17:06
Linku:
Shitorja ,

BMW F30 LCI 320d M Sport

Histora e veturës

27 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Sot 12:09 ,

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 3X S line MATRIX * 7 ULESE

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 ,

BMW M550 Dizel Xdrive full nga Zvicrra

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:12 ,

BMW 730D 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:30 ,

Range Rover Sport 3.0 diesel/ automatik,

Histora e veturës

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:52 ,

Peugeot Bipper 1.4 HDI RKS

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:50 ,

VOLVO S60, R Design, Eco Drive, 2013

Histora e veturës

14 130 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:41 ,

Audi A6 diesel

Histora e veturës

6 975 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:40 ,

2015 BMW X5 3.0 Dizell

Histora e veturës

29 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 ,

Bmw M550 Dizel Xdrive nga Zvirra Full fulll

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:56 ,

VW UP 1.0 AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:02 ,

VW UP EDITION 1.0 BENZIN

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:34 ,

Audi A7 3.0 Tdi Bi turbo 3X Sline viti 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:07 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:50 ,

VW Touran Highline 1,6 TDI Viti 2017

Histora e veturës

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 07:28 ,

Bmw M550 Dizel Xdrive nga Zvirra Full fulll

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 19:07 ,

BMW 535 xDrive M paket Facelift

Histora e veturës

22 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 18:56 ,

AUDI A6 BITURBO 326PS

Histora e veturës

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 06:30 ,

BMW 535 M Paket Xdrive

Histora e veturës

23 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Korr 17:06
Linku:
Shitorja ,

BMW F30 LCI 320d M Sport

Histora e veturës

27 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Korr 16:58 ,

Vw up

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Korr 15:45 ,

NISSAN NP300 PICK-UP 2.5 Dizel

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 17:30 ,

BMW X1 sDrive Advantage 2,0d viti 2016

Histora e veturës

22 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Korr 14:21 ,

Shitet pick up

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Korr 09:49 ,

Vetur Opel Antara 2.2 CDTi ENJOY 4WD AUTOMATIC

Histora e veturës

13 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Korr 16:20 ,

SKODA Octavia Combi 1.6 TDI Ambition DSG, 110 PS

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 14:28 ,

BMW X5 35D

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 21:25 ,

WV UP 1.0 BENZIN VITI 2014

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Korr 15:05 ,

BMW 320d SPORT LINE 184 ps 05/2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 23:40 ,

BMW X5 35D 2013 x-Drive

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Korr 14:07 ,

Shitet pick up

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Korr 12:25 ,

Audi

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Korr 14:58 ,

Ford Fiesta

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 12:25 ,

Nissan NP 300

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 10:45 ,

Nissan NP300 Pick-Up

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 09:25 ,

Ford Fiesta

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 17:02 ,

Volkswagen UP!

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Korr 15:34 ,

I SHITUR ... Mercedes E350d 2017 120.000km

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Korr 17:03 ,

Audi A4 Cabriolet 1.9TDI

Histora e veturës

2 995 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 10:52 ,

BMW X5 M50d Full Opsione - i ardhur nga Zvicra

Histora e veturës

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 10:13 ,

(kambio) Nderus shpejtesie per Golf 4 4x4 diezel 1.9

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 07:32 ,

(kambio) Nderus shpejtesie per Golf 4 4x4 diezel 1.9

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 21:28 ,

FORD S-MAX -PA DOGANE

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Up | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Up up Ups up Up ups Ups Ups ups ups

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione