Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Wv - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 2291
Audi , 49
Opel , 42
BMW , 38
Renault , 22
Fiat , 19
Ford , 16
Peugeot , 10
Citroën , 6
MINI , 5
Acura , 5
Škoda , 4
Dodge , 4
Aixam , 4
Toyota , 3
Jeep , 3
Nissan , 2
TVR , 2
Jaguar , 2
Mazda , 1
Seat , 1
Hyundai , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Daewoo , 1
Infiniti , 1
Bentley , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Wv,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Wv Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:15 Vetura , Gjakovë

Shitet Bora 1.6 Benzin

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:13 Vetura , Ferizaj

WV-Caddy 1.9 SDI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:49 Vetura , Deçan

Wv T5

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 Vetura , Prizren

Kerkoj vetur wv ose opel

Sot 17:15 Vetura , Kastriot

- WV TAURAN 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 7 ULSE

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:13 Vetura , Prishtinë

WV KOMBI T5 1.9 TDI ME DOGAN HOMOLOGIM FATUR TVSH 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 Vetura , Klinë

WV CEDI VITI 2017 I DOGANUAR RKS

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:57 Vetura , Ferizaj

Caddy

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:47 Vetura , Ferizaj

Caddy

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:46 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.9 2003

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:28 Vetura , Ferizaj

WV-Caddy 1.9 SDI 2003

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:21 Shitorja Vetura , Mitrovicë

PASSAT 3c 2.0 TDI DSG VITI 2010 HIG/LINE FULL EXTRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.9, Viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura , Ferizaj

golf 5

6 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:19 Vetura , Ferizaj

WV-Caddy 1.9 SDI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.9 / 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:26 Vetura , Ferizaj

WV-Caddy 1.9 SDI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 Vetura , Prizren

VW ARTEON 2.0TDI DSG 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:45 Vetura , Gjilan

Bmw X5

32 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 Shitorja Vetura , Mitrovicë

GOLF 6 77 KW TDI 2010 STYLE RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Shitorja Vetura , Mitrovicë

GOLF 7 81 KW TDI 6 SHPEJTSI i DOGANUAR RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 Shitorja Vetura , Mitrovicë

GOLF 7 77 KW TDI 2015 LLEDA DHEZJE PULL FULL

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 Shitorja Vetura , Mitrovicë

PASSAT B7 2.0 TDI R-LINE REGISTRIMI i PARE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.9 / 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 Vetura , Vushtrri

WV Passat 1.6tdi bmt viti 2014 veq me dogan

8 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Vetura , Prishtinë

WV CADDY 1.6 VITI 2013 ME KLIM

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 08:47 Vetura , Gjilan

WV GOLF 5 1.9 TDI -08

6 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:40 Vetura , Gjilan

WV GOLF 4 1.6 BENZIN

2 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:21 Vetura , Prishtinë

GOLF 5 1.9 TDI 6 SHPEJCI 2009 NO COMENT I RII I RII

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:48 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.9 / 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 Vetura , Mitrovicë

wv caddy 2.0 sdi me dogan pagaur viti 2004 me klim

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 Vetura , Mitrovicë

wv caddy 1.9 tdi viti 2004 me dogan

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.9 / 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:22 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.9 / 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:19 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.9 / 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:13 Vetura , Drenas

Caddy 1.9 / 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:38 Vetura , Prishtinë

wv bora 1.9 tdi rks

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 06:21 Vetura , Ferizaj

WV-Caddy 1.9 SDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:09 Vetura , Ferizaj

WV-Caddy 1.9 SDI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.9 / 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:43 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.9 / 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:22 Vetura , Lipjan

Golf 5 *Nderrim*

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:44 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 2.0TDI Automatik S Line rks

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:43 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 nga Gjermania

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:43 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 regjistrimi i pare ne Kosove

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:43 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 3.0TDI Automatik S tronic rks 4 muj

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:18 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.9 / 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:15 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.9 / 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:12 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.9 / 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Wv | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Wv polo në kategorinë Vetura | Opel | Astra
  • wv t5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | LT
  • Wv në kategorinë Makina
  • Wv në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Eos
  • Wv në kategorinë Vetura | MINI
  • WV në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touareg
  • wv t4 në kategorinë Vetura | Ford
  • wv në kategorinë Vetura | Peugeot | 308
  • Wv në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Wv pasat në kategorinë Vetura | Opel

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione