Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a4 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 8373
VW Volkswagen , 1460
Opel , 369
BMW , 343
Ford , 108
Renault , 108
Peugeot , 95
Fiat , 83
Citroën , 77
Seat , 48
Škoda , 39
Alfa Romeo , 26
Jeep , 20
Nissan , 19
Hyundai , 19
Land Rover , 18
Mitsubishi , 18
Toyota , 17
Volvo , 16
MINI , 13
Smart , 13
Mazda , 11
Suzuki , 11
Kia , 10
Chrysler , 9
Acura , 9
Daihatsu , 9
Honda , 8
Rover , 7
Lancia , 7
Dodge , 6
Daewoo , 6
Dacia , 4
Porsche , 4
Zastava , 3
Jaguar , 3
Ssangyong , 3
Alpina , 3
Wiesmann , 2
Pontiac , 2
MG , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Saab , 1
Artega , 1
Infiniti , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a4 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:53
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
23 Maj 14:13
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

AUDI A4 2.0TDI MATRIX 2020 •FACELIFT•

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:23
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI AVANT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:03
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

Audi A4

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:13
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI S-LINE - I Regjistruar RKS ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 09:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

89 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:55 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Besianë

Audi A4 Automatik F1 2.5 TDI 2005 RKS

3 950 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:53
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:27 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:23
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI AVANT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI AVANT S-LINE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:13
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI S-LINE - I Regjistruar RKS ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:39 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line 3x

24 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 06.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:08 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 08.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 17:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

Touran 2.0 TDI 2012 Match

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:26 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Pejë

Daihatsu Sirion 1.0 Benxin 1998

700 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:26 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Shkoda Praktik 1.4 TDI 2007 me dogan

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:26 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

Shes audi A4

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:24 Vetura  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Pejë

Shkoda Felicia 1.9 TDI RKS I CLAJMRUAR

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:21 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

Shitet citroen c4 1.6 HDI 90HP 2006 RKS 7 vite ni pronar

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:19 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Pejë

Fiat Doblo 1.9 Diesel viti 2003 Boshpumpa Defekt

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:18 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Pejë

Renault Twingo 1.2 Benxin viti 2004

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:16 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Therandë

Audi a4

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 17:15 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI DIESEL AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:09 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

Audi A4

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:07 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Opel Mokka 1.7 CDTI EcoFlex 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:06 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:50 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

AUDI A4 2.7 TDI 3xsline 281.000km fullopsion. 049-849-911

9 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:48 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

Caddy Maxi 1.9 TDI 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:25 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Pejë

Per Pjese Shitet Komplet

200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:22 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:18 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Pejë

Peugeot Partner 1.9 Diesel viti 2006 RKS 1 VIT

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:17 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pejë

Renault Megane 1.9 Diesel

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Mercedes E 300

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

VW PASSAT 1.9 T(DI) AUTOMATIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat CC 2.0 DSG 2009 Me Dogane

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9 TDI 2004 Me Klim--

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:44 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 1.6 Hdi 2010 nga ZVICRRA

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:43 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit 3.2TDCi (dupllak) *Pa dogan* B-Kategori

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW T5 2.5TDI 2007 -PA DOGAN-

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9TDI 2005 Nga Suedia

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW TRANSPORTER 2.5TDI DSG 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:37 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjilan

Audi A4 2.0 TDI V.p2016 Automatik Rks

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Multivan  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse Tel ☎️ 049/883-399

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione