Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

femer - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 7
BMW , 2
Peugeot , 2
Nissan , 1
MINI , 1
Opel , 1
TVR , 1
Hummer , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Artega , 1
Ford , 1
Renault , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe femer , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj femer Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Maj 14:58 Vetura  ·  TVR  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Pune ne kroaci

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 11:32 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Prizren

Nissan Micra 1.5 DCI ��

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 14:30 Vetura  ·  BMW  ·  X7  ·  Gjakovë

Ofrohen per shitje 4 viqa,

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 14:19 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Malishevë

Shitet Audi A4 Automatik Dizel 6500€

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 12:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Prizren

Cla220 cdi super gjendje okazion 18000€ i diskutueshem

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 20:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

GOLF 7 Full extraaa

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 13:12 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

Qen

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 23:44 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Malishevë

kerkoj

50 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Maj 15:28 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

KERKOJ PUNTORE 044819225

150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Maj 15:26 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prizren

KERKOJ PUNTORE 044819225

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 14:43 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Prishtinë

Shitet Peugeot 206+

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 14:51 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Viti

Lancia y .....benzin....manuale

1 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 21:14 Vetura  ·  Acura  ·  MDX  ·  Prishtinë

Shes qent rac e perzime me’tsharrit

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 18:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Bubashfaba Dezinfektim

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Dhj 18:51 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Bubashfaba

20 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 13:15 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prizren

OFROJ PUNE PER NJE PUNTORE FEMER

140 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 20:14 Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Prishtinë

Hyundai i20 benzin

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 11:05 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Prishtinë

Shitet Ford Ka 2009-2010

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Nën 18:15 Vetura  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Prishtinë

MINI Cooper S Clubman

8 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Nën 14:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Gjilan

MERCEDES GLK 220 4MATIC BLUE EFFICIENCY

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Tet 11:22 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ferizaj

Kerkohet 1 Banakiere - Femer

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Qer 19:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Therandë

Shitet urgjent Fiat Punto

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 19:39 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Shes Veturen

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Sht 23:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

malinos belg klysh

180 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 20:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Malinos belg klysh

200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 11:04 Vetura  ·  Artega  ·  GT  ·  Prishtinë

Maslinos belg 7 muj

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Gush 18:55 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Malinos belg femer 14 muj

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 15:52 Vetura  ·  Hummer  ·  Model tjetër  ·  Drenas

VW Golf 3 -90

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 14:16 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Prishtinë

peugeot 307 HDI 110 PS 1 vit te plot regjistrim

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 20:14 Vetura  ·  Mitrovicë

U SHITTT.....Opel corsa 1.4 benzin-92

699 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj femer | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione