Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

passat passat passat passat - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 18985
Opel , 522
Audi , 510
BMW , 358
Ford , 136
Peugeot , 129
Renault , 116
Fiat , 100
Citroën , 85
Seat , 55
Škoda , 52
Acura , 31
Alfa Romeo , 29
Nissan , 21
Land Rover , 21
Volvo , 21
Jeep , 21
Suzuki , 20
Hyundai , 18
Mitsubishi , 18
Toyota , 17
Kia , 14
Chrysler , 12
MINI , 12
Mazda , 11
Smart , 11
Daihatsu , 10
Rover , 8
Dodge , 8
Honda , 8
Daewoo , 7
Lancia , 7
Dacia , 6
Porsche , 6
Jaguar , 5
Pontiac , 5
Artega , 4
Zastava , 3
Plymouth , 3
Proton , 3
Alpina , 3
MG , 3
Aixam , 3
Ssangyong , 2
Infiniti , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
TVR , 1
DeTomaso , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Tata , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat passat passat passat , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat passat passat passat Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:11
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI 4 MOTION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
09 Pri 23:24
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:15
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:14
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI SEL DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:15
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI BMT 13

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 20:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet Passat 1.9 AUTOMATIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:07 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel astra 1.7 cdti 6 shpejtsi viti 2009 viber +38344681815

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Pasat b8 bluemotion 2.0 automatik model 2016

9 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

QMIMI PER CASH

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Shes Passat B7 2.0TDI Automatik Rks 1 Vit Klima Tronik Ekstr

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

PASSAT 2.0 TDI BLUMOTIONI ME RKS I QLAJMRUM V.P 2011 NAVI

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:49 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 19:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK Highline ��������

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 19:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 MATRIX

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:43 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lipjan

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:41 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN ELEGANCE RKS 2005

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:37 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

BMW 2.0 AUTOMATIK F20

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 19:34 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:32
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW Passat B8 2.0 Automatik

24 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 19:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

PASSAT 3C 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT B8 2.0 BI-TDI 4MOTION +38345526781

16 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:15
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:15
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI BMT 13

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:14
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI SEL DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:13 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

BMW 530D - XDRIVE - VITI 2014 - FACELIFT - AUTOMATIK 8M -

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 DSG - AUTOMATIK - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:11
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI 4 MOTION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:11
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B8 2.0TDI HLBMT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Prishtinë

MERCEDES GLK 320 CDI - AUTOMATIK - VITI 2008 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Shes passat 2.0 dizell

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

PASSAT B7 2.0 TDI 2011 DSG HIG:LINE

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat 1.9 TDI rks 7 muj

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 18:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

WV PASSAT 1.6. TDI DSG

12 050 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

WV PASSAT 2.0 TDI DSG

7 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT 1.9TDI - I Regjistruar RKS ����

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 FACELIFT 2.0 GTD 184PS AUTOMATIK I DOGANUAR

19 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:44 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E220d 194PS AMG LINE PA DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ALLSPACE I DOGANUAR

20 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Skenderaj

Mercedes ml270

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

049599399 Vw Passat 2.0 TDI 4motion Viti 2007 Vetura esht

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:22 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat 2.0-TDI Automatik

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:17 Vetura  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Skenderaj

fiat bravo

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:16 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Skenderaj

fiat dukato

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat 1.9 TD(I)

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat karavan tdi me i tkuqe

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3 c

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat R_Line 2.0 DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Viti

Passat 2.0 TDI DSG 2019 me Dogan t’paguar Confortline

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Viti

Passat 2.0 TDI 2018 Automatik 140 mij KM me Dogan t’paguar

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Besianë

VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG BLUEMOTION

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:07 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

SUZUKI VITARA ALLGRIP - 1.6 DIZELL AUTOMATIK - 4X4 - RKS -

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:06 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

��SHITET�� VW Passat CC - 2013 - 2.0TSI

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:05 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 - 2.0 TDI - VITI 2012 - AUTOMATIK 8M - LEDA - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat passat passat passat | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione