Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shes pjes audi a3 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 10
Peugeot , 3
Opel , 2
BMW , 2
Hummer , 1
Kia , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1
Ford , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shes pjes audi a3 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shes pjes audi a3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Pri 11:29 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 21:34 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Prishtinë

Audi Q7 3.0 rks 7 ulse NDRRIM

15 400 EUR

23 Jan 07:28 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw 320d

5 400 EUR

02 Jan 18:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 2.0 DSG 2012 b7 mundsi ndrrimi

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 08:00 Vetura  ·  Opel  ·  Sintra  ·  Drenas

URGJENTTT SHITET OPEL SINTRA 7 MUJ REGJISTRIM !!!

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 15:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lipjan

shes pjes per pasat TDI 1.9

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 15:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lipjan

Shes pjes per Pasat

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 21:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Prizren

U shit VW Derby 1.0 olltajmer-81,flm merrjep

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Qer 20:32 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Audi a3

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:11 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Gjilan

shes pjes per bmw e 46 aster fiat zafira pasat

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Mar 22:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Prizren

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 399 EUR

13 Jan 14:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

shes pjes per passat shkod polo golf seat

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Dhj 21:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lipjan

Shitet per pjes Pasati ardhur nga CH gjithçka funksionale

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 12:47 Vetura  ·  Ssangyong  ·  MUSSO  ·  Prizren

Musso sangyoung 2.5 Diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 10:10 Vetura  ·  Kia  ·  Shuma  ·  Prizren

Kia Shuma NDRRIM I MUNDSHEM

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 17:22 Vetura  ·  Volvo  ·  V40  ·  Ferizaj

Shes pjes per volvo v40 s40 1998-2004

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Sht 19:40 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Lipjan

U shit Audi A3 v 2000 1.8 b gas automatik

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 07:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  205  ·  Lipjan

Blej pezho 205 gti

1 000 EUR

24 Nën 10:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

shes pjes per golf 6 1.6 tdi automatik

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Nën 14:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Pjes per audi, golf , pollo,

7 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 21:02 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fushë Kosovë

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 12:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

pjes pollo , golf4,audi A3,A6

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 17:27 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Viti

pjes Audi A3 1.8 20V

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Mar 17:28 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Besianë

Shes audi a3

7 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 22:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

pjes per passat 1.9 turbo disel interkuller

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Jan 22:33 Vetura  ·  Hummer  ·  H2  ·  Burim

Shes pjes per vetura te ndryshme

500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 14:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf 4

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 12:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

pjes per mercedes c 220 cdi

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 00:00 Vetura  ·  Peugeot  ·  607  ·  Gjilan

Peugeot 607 2.2hdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 11:47 Vetura  ·  Prishtinë

Pjes per gollf audi pasat -96

19 Jan 13:52 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kaçanik

Shes per pjes Audi A3

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 13:43 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kaçanik

Shes pjes per Audi A3

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 01:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Pejë

Shes mercedesin per pjes

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Sht 14:58 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel astra

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 09:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Shes pjes per passat golf3 audi a3

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 20:58 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

shes pjes per porsche cayenne

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 20:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Shes pjes per golf 3 audi A3 passat 4 sharon

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Nën 13:54 Vetura  ·  Peugeot  ·  405  ·  Fushë Kosovë

PEUGEOT 405 -93 NE GJENDJE PERFEKTE

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Gush 23:39 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjilan

Audi a3- 2.0 dizell me tablla te jashtit

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Gush 18:28 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjilan

Audi a3

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 10:19 Vetura  ·  Drenas

Kia Sportage -01

2 800 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shes pjes audi a3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione