turbo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 6566
Audi , 743
Opel , 437
Fiat , 302
Ford , 276
BMW , 245
Renault , 124
Peugeot , 121
Nissan , 85
Mitsubishi , 74
Seat , 55
Volvo , 53
Toyota , 50
Citroën , 50
Jeep , 49
Mazda , 44
Acura , 36
Smart , 35
Hyundai , 31
Kia , 29
Daihatsu , 20
Saab , 19
Isuzu , 17
Chrysler , 17
Alfa Romeo , 14
Rover , 13
Škoda , 12
Lancia , 11
Suzuki , 10
GMC , 9
MINI , 7
Subaru , 5
Jaguar , 4
Daewoo , 4
Aixam , 4
Chevrolet , 4
Porsche , 4
Dacia , 3
Alpina , 3
Bugatti , 3
UAZ , 3
Bentley , 3
Ssangyong , 2
Landwind , 2
Infiniti , 2
Tata , 2
Ferrari , 2
TVR , 1
Zastava , 1
Plymouth , 1
Cadillac , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Honda , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe turbo,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj turbo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:36
Linku:
,

Citroen C3 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Sot 20:01 ,

shitet

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 19:52 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK SAPO ARDHUR PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:51 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK 2015 PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:50 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK SAPO ARDHUR PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:41 ,

Bmw 2.0 TwinPowerTurbo 2014 Sistem Eco-Comfort-Sport

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:07 ,

BMW X5 35D x-Drive 2013 FULL OPSION

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:03 ,

BMW X5 35D, XDRIVE PANORAMË

Histora e veturës

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 ,

Toyota dizel 2.5 turbo 4x4

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:12 ,

Shes golf 1,6 dizell mini turbo rks 6 muj

Histora e veturës

1 080 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:39 ,

��Fiat Abarth 1.4 MultiAir Turbo 180+ps��

Histora e veturës

11 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:09 ,

Shes Jetta 1.6 Turbo Dizel shum e rujtne

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:00 ,

Shes Mercedes E250 Dizell Rks Klima Tronik Viti 2000

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:14 ,

shitet vetura Audi 80 URGJENT

Histora e veturës

750 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:36 ,

BMW 318D 2012 2.0 AUTOMATIK ME DOGAN

Histora e veturës

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 ,

Shes golf 1,6 dizell mini turbo rks 6 muj

Histora e veturës

1 080 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:06 ,

BMW F20 SPORT-LINE ( 2.0 )

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:04 ,

BMW 320d

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 ,

Shitet nderrohet

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 ,

Audi A6

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:53 ,

Mercedes G-class G 300 TD

Histora e veturës

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:50 ,

Golf

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:48 ,

BMW X5 40 D M_Pacet 3.0 Dizel 306 PS Viti 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 ,

ww beetle

Histora e veturës

2 385 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 ,

ww beetle

Histora e veturës

2 385 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 ,

ww beetle

Histora e veturës

2 385 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 ,

Passat 2 1.9TD intercooler

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:24 ,

golf 2 Turbo dizell 1.6 viti 91 rigjistrim 23 09 2021

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:36 ,

Citroen C3 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 13:13 ,

Shes golf 1,6 dizell mini turbo rks 6 muj

Histora e veturës

1 080 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:41 Shitorja ,

Bmw GT 3

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:02 ,

Amarok

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:59 ,

Opel frontera 2.3 turbo dizel

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 07:31 ,

Pjes per Mazda mpv

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 07:31 ,

Pjes per Toyota land cruiser

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 22:09 ,

TOYOTA LAND CRUISER D4D

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 19:02 ,

TOYOTA LAND CRUISER PRADO

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 18:59 ,

Toyota Land Cruiser Vp2005

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj turbo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Turbo turbo Turbo turbo turbo Turbo turbo Turbo turbo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione