Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

passat - Vetura Të gjitha në Rahovec

Audi , 5
BMW , 2
Fiat , 2
Acura , 2
Artega , 1
Pontiac , 1
Ford , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat , kategori Vetura , ose vendndodhje Rahovec , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat Të gjitha | Vetura | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Maj 14:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Rahovec

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 18:20 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Rahovec

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT PA DOG

18 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Maj 10:38 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Rahovec

BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI ME DEFEKT DHE PA

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 15:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

VW Passat 2.5 TDI 4x4 bluemotion

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 22:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shitet Passat

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 18:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shitet Passat 3c

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Pri 20:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shes veturen Passat 1.6 TDI Karavan ne gjendje shume te mirë

8 730 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 04:19 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Rahovec

BLEJM VETURAT PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT ⚠️⚠️��

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 13:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shitet passat b4

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 12:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shitet passat b4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 16:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Vw Passat 2.0 tdi 2019 dsg

13 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 08:50 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Rahovec

I BLEJM VETURAT E AKSIDENTUAR DEFKT PA DOGAN

77 000 EUR

08 Mar 08:46 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Rahovec

AUTO..24 BLEJM VETURA PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT VW BMW AUDI

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Shk 18:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

SHES PASAT 1.9 RKS ME KLIM SUPER GJENDJE ����049 126 885

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 19:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shitet passat b4

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 10:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shitet passat b4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 19:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Passat b7

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Jan 13:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

VW PASSAT 2.0 DSG

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Jan 15:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shitet passat b4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 19:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shitet passat b4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 19:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shitet passat b4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Dhj 23:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Rahovec

SHES GOLF 5 GOAL RKS 049 126 885

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 12:42 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Rahovec

Blejm Vetura te aksidentume dhe me Defekt

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
10 Tet 15:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Passat B7

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 12:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shitet passat 1.9

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Sht 16:46 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Rahovec

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Gush 10:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Passat 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Gush 10:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

passat i ardhun nga germani pa dogan

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Korr 15:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shitet Passat b7 4 Motion

9 900 EUR Price Reduced

13 Korr 17:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

vetura ne shitje

17 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 20:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Buggy  ·  Rahovec

》AUTO KOSOVA���� BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME��

7 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Qer 05:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

passat b5 1.9 t(di)

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 05:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

passat b5 1.9 t(di)

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 05:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

passat b5 1.9 t(di)

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 14:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Rahovec

Passat cc

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 14:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Rahovec

PASSAT CC

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 01:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Rahovec

SHES GOLF 4 1.9 DIZEL 2002

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 15:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shitet

6 480 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 22:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Rahovec

blej golf te aksidentum

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
17 Mar 11:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Rahovec

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 10:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Rahovec

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shes Passatin 1.9 diesel

3 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Shk 08:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Passat b7

15 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 06:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Passat 2.0 TDI SE

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 18:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shes Passatin 1.9 TDI 4x4

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Dhj 17:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shes Passatin 1.9 TDI 4x4

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Dhj 16:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shes Passatin 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 16:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

VW Passat B8, 2.0 Disel, Automat ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat | Të gjitha | Vetura | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione