Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

passat - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 17537
Opel , 505
Audi , 437
BMW , 309
Peugeot , 135
Ford , 126
Renault , 119
Fiat , 101
Citroën , 82
Škoda , 55
Seat , 45
Acura , 30
Alfa Romeo , 26
Nissan , 20
Volvo , 20
Suzuki , 19
Land Rover , 19
Jeep , 19
Hyundai , 17
Toyota , 16
Kia , 13
Chrysler , 12
MINI , 12
Smart , 12
Mazda , 11
Mitsubishi , 11
Rover , 8
Lancia , 8
Dodge , 7
Daewoo , 7
Honda , 6
Daihatsu , 6
Porsche , 6
Dacia , 5
Pontiac , 5
Artega , 4
Aixam , 4
Chevrolet , 4
Plymouth , 3
Proton , 3
Jaguar , 3
Alpina , 3
MG , 3
Isuzu , 2
Ssangyong , 2
Infiniti , 2
KTM , 2
Lada , 1
TVR , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Maj 15:43
Linku:
Vetura , Prishtinë

Pasat b7

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 11:31
Linku:
Vetura , Prishtinë

Volkswagen Passat B7 2.0TDI 4 motion

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:41
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Vw Passat B8 2.0TDI DSG Highline

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 21:33
Linku:
Vetura , Prishtinë

VW Passat Alltrack 2.0 TD(I) 4x4 4 Motion 2014/2015

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 21:45 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS 1VIT RKS

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:42
Linku:
Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:33 Vetura , Prishtinë

Peugeot 208 Disel 1.6��������

5 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:33 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2018 ��������

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:32 Vetura , Mitrovicë

passat b7/ 2014

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:14 Vetura , Pejë

VW PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK DSG FULL EKSTRA -16

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:10 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz S 300 Automatik

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:05 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:05 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:04 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 Vetura , Prishtinë

BLEJM GOLF 6 TE AKSIDENTUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 1.9 TDI - 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:01 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG 2009 BMT

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:52 Vetura , Pejë

Mercedes e220d Avantgarde ✅ RKS

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:51 Vetura , Mitrovicë

Shitet Passat B7 2.0 Tdi Dizel AUTOMATIK DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:51 Vetura , Fushë Kosovë

tdi 1.9 049929897 shitet ndrrohet

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:46 Vetura , Pejë

Bmw 320d ✅

Viti: 2023
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:37 Vetura , Skenderaj

E220d 4matic 2019 Digital Tacho Ndrrim I Mundshem

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:37 Vetura , Skenderaj

Passat B8 2.0 Automatik Mundesi Ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:32 Vetura , Prishtinë

Passat 1.9 tdi

1 750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 20:25 Vetura , Vushtrri

PASSAT 1.9TDI 1999 KLIMATRONIK RKS 1-VIT

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:25 Vetura , Vushtrri

Kamin Shlep Ne Gjendje Perfekte

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:24 Vetura , Besianë

SAME SILVER 100.6 / 101ps 4x4 VITI 2001 ME KLIM

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:24 Vetura , Gjakovë

Passat 1.9 dizell 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:24 Vetura , Besianë

METAL BEHA OFROJ PUNA NGA METALI DYR GILINDERA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:24 Vetura , Besianë

Passat 3C Automatic DSG 2007 (Nje bregasni) 2.0 TDI 140 ps-N

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:23 Vetura , Besianë

AUDI A7 50TDI 3X S-line I SAPO DOGANUAR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:17 Vetura , Gjakovë

Vw Passat 2.0 4Motion 2.0 TDI

12 500 EUR

Sot 20:10 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira 1.9 dizel 7ulse shitet urgjent 1vit rks

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 Vetura , Besianë

Passat CC 5 ULSE 2.0 TDI FACELIFT 2012-NDRRIM��-AUTOMATIC

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 Vetura , Fushë Kosovë

Passat 3C 2006 dhjetor 2.0 dizell

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI I POSARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Vetura , Mitrovicë

Passat 2.0 TDI VP 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:47 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi rks

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 Vetura , Prishtinë

BMW 520D F10 - MPACKET - NGA ZVICRA - FULL OPSION -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0 DSG i doganur RKS

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:29 Vetura , Prishtinë

PASSAT B8 2.0TDI AUTOMATIK ME DOGAN I SAPO ARDHUR - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:25 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 TDI , Viti 2014 Model R-Line Full Opcionë

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:18 Vetura , Prishtinë

Opel agila 1.0 benzin clim etj shitet urgjent

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:17 Vetura , Prishtinë

Chevrolet orlando automatik-131mij-KM kalume

9 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:17 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0 TDI , Viti 2013 DSG Automatic Full Opcionë

8 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:16 Vetura , Prishtinë

PASAT 1.9 TDI 4 MOTION

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:07 Vetura , Prishtinë

Fiat Doblo Maxi 1.6d Multijet 16v

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 Vetura , Vushtrri

PASSAT B5 1.9 TDI 2002 RKS

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:59 Vetura , Ferizaj

Pasat 2.0 tdi B8 Automatik me dogan te paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:59 Vetura , Drenas

Pasasd 3c 2.0 TDI i doganuar DSG

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:58 Vetura , Prishtinë

PASSAT CC 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VP 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 Vetura , Ferizaj

Pasat 2.0tdi Automatik DSG me dogan te paguar i Gjermanies

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 Vetura , Besianë

Passat B8 2016 Bi-Tdi 239ps 4Motion Full Opsion

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • passat në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Buggy
  • passat në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Passat në kategorinë Vetura | Hyundai | i30
  • passat në kategorinë Makina
  • Passat në kategorinë Vetura | BMW | Seri 4
  • Passat në kategorinë Vetura | BMW | X3 | X-modele
  • passat në kategorinë Vetura | Pontiac
  • Passat në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Vento
  • Passat në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T3
  • Passat në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione