Ferizaj | Makina | Vetura | Renault

Alpine V6 , 1
Avantime , 2
Capture , 8
Clio , 390
Coupe , 6
Espace , 95
Express , 16
Fluence , 1
Fuego , 1
Kangoo , 340
Koleos , 4
Laguna , 145
Mascott , 1
Master , 62
Megane , 398
Modus , 10
R 11 , 1
R 19 , 29
R 21 , 2
R 25 , 4
R 4 , 1
R 5 , 3
R 9 , 1
Rapid , 5
Safrane , 1
Scenic , 140
Spider , 1
Thalia , 7
Trafic , 80
Twingo , 42
Vel Satis , 17
Wind , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:27 ,

SHES PIKAP RENAULT KANGO NE GJENDJE PERFECTE

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

RENO CLIO 1.5 DIZEL

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 ,

SHES RENO MEGANO 1.5 DCI VITI 2015 AUTOMATIK (EDC)

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:38 ,

Shitet reno

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 ,

Pikap renault

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 ,

Reno kango 2005

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:51 ,

Renault clio 1.5 dizel rks i ardh prej zvicre

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:47 ,

Reno clio 1.4benzin 2003 Ne gjendje te mir

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:16 ,

Renault Megan 1.6 Benxin RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:10 Shitorja ,

Renault Clio IV 1.5 dci

7 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:09 Shitorja ,

Renault Megan Scenik III 1.5 DCI 2012

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:09 Shitorja ,

Renault Megan III 1.5 DCI

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:08 Shitorja ,

Renault Clio 1.5 DCI

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:47 ,

shes reno llaguna 2.2 dci autmatik

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 ,

Renault cilo 1.5diseel

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:55 ,

Renault

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:10 ,

Renault scenik 1.5 dci automatik i doganuar

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:09 ,

Renault megane 1.5 dci

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:06 ,

Renault

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:55 ,

1.9 tdci viti 2003 info 044444837

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 16:33 ,

SHES APO NDRROJ RENAULT LAGUANA 1.9 DIZELL 2004 viti

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 12:07 Shitorja ,

Renault Megane 1.5 dci Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 10:35 ,

Pikap Renault Kangoo Viti 2010 Sapo ardhur nga zvicra

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 10:29 ,

����i SHiTUR ����

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 09:30 ,

Renault Megane

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 19:59 ,

Renault Laguna 1.9Dizel Vp:2002 Rks:3MUJ

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 13:22 ,

Renault laguna 1.9 diesel,

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 10:46 ,

Renault Twingo 1.2

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 21:04 ,

Shes renault,pikabo1.6b ose me nderrim

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 20:00 ,

Shes Reno Scenic 1.9 HDI

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 18:10 ,

Renault traffic

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 08:38 ,

Renault Laguna 1.9Dci Diesel Rks:4muj Vp:2002

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 16:21 ,

Renault Clio 1.5 Dizel 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 14:41 ,

Shitet Renault 2.2diesel Master

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 13:47 ,

renault megane 1.5 dci 2006 bojm ndrrim

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 10:15 ,

shes renault megane

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 00:14 ,

RENAULT LAGUNA

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 22:26 ,

Renault megane 1.9 dizel

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 23:14 ,

�� ��i SHiTUR ��

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 16:34 ,

Renault megane

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 19:07 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 16:20 ,

Auto servis dhe auto pjes renault

12 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 10:11 ,

Renault Modus

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 20:48 ,

shitet renaulti 19 kabriolet 1.8 benzin rks i skaduar

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Pri 20:06 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 18:55 ,

Renault

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 02:55 ,

Shitet ose ndrrohet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 01:35 ,

Renault megane viti 2001

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione