Citroen | Ferizaj | Makina | Vetura

Citroën , 932
Audi , 43
Opel , 20
BMW , 19
Peugeot , 19
Ford , 10
Renault , 10
Fiat , 7
Mazda , 3
Škoda , 3
Nissan , 2
Toyota , 2
Daihatsu , 1
Hyundai , 1
MINI , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Citroen,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Citroen Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:57 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:57 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:52 ,

Citroen c4 viti 2011 automatik 1.6 dizell

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:06 ,

Shes ose ndrroj veturen Citroen C4

Histora e veturës

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:37 ,

BLEJ GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN, PIKABA, KO

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:52 ,

Peugeot 207 1.6 e-hdi i doganuar 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:49 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:46 ,

Opel meriva 1.7 cdti cosmo i doganuar

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:46 ,

Renault megane 1.5 dci

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:33 ,

GJIP MAZDA CX7 ,VITI 2011,4X4 AWD

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:05 Shitorja ,

Citroen C Crosser 2.2 HDI Automatik

Histora e veturës

7 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:38 Shitorja ,

CITROËN C5 (X7) Tourer 1.6 HDi FAP 115 cv

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:38 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 Benzin 75ps

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:38 Shitorja ,

Citroen c3 Picasso 1.6 HDI

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:38 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6 HDI 2009

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:38 Shitorja ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI Exclusive

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:38 Shitorja ,

CITROEN C5 1.6 HDI 110ps

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:38 Shitorja ,

Citroen c3 Picasso 1.6 HDI

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:37 Shitorja ,

Citroen DS3 PHASE 1 1.6 i -16V TURBO

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:37 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6 HDI

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:37 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 HDI

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:59 ,

SHES CITROEN C4 1.6 EHDI AUTOMATIK VITI 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:59 ,

SHES CITROEN C4 1.6 EHDI AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:48 ,

Citroen C3 Exclusive 1.4 HDI

Histora e veturës

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:07 ,

MERCEDES BENZ E220 CDI W212 AUTOMATIC EKZEKUTIV

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:26 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI Exclusive

Histora e veturës

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:17 Shitorja ,

Citroen C3 1.2 benzin rks

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:51 ,

Citroen C3 1.4 hdi 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:42 ,

Skoda Octavia VRS 2.0tdi DSG 170ps

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:13 ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI

Histora e veturës

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:28 ,

Citroen C4 Pikaso

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:02 Shitorja ,

CITROEN C4 PICASSO 1.6 Hdi

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:02 Shitorja ,

Citroen DS3 1.6 HDI

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 07:28 ,

Shitet citroeni

Histora e veturës

288 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Qer 12:25 ,

B class 2008 automatik

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 18:52 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Qer 13:33 ,

Autosallon “BeliMaks” Ferizaj

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 19:50 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Histora e veturës

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 16:10 ,

CITROEN C3 1.4 DIZEL 2010 ME DOGANE

Histora e veturës

4 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 12:18 ,

Citroen C4 1.6 Hdi / Automatik

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 08:56 ,

SHITET CITROEN C3- 1.4 HDI, VITI 2012

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Qer 18:21 ,

Citroen C3 1.4 Disel viti 2009

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 09:12 ,

CITROEN C3 1.4HDI 2015 I ARDHUR NGA ZVICRRA ME DOGANË

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Citroen | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione