Prizren | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf Plus | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Maj 15:31 ,

VW golf plus 2.0 TDI

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 18:35 ,

Shitet Golf 5 Plus automatik

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:29 ,

Golf V Plus Automatik

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 12:59 ,

Shitet Golf 6 Plus

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 08:42 ,

Golf plus 1.9 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 07:36 ,

Shiten 4 goma veres 15 she

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 02:07 ,

Golf 5 Plus Automatik 2008 1.9 TDI

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:07 ,

Golf 5 Plus Automatik 2008 1.9 TDI

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:34 ,

Golf 5+ TDI

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 23:16 ,

Shitet Golf V Plus Automatik Dizel 1.9 TDI

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 11:15 ,

Golf Plus 1.6 TDI 105 KF DSG

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 23:22 ,

Golf Plus 1.9TDI Bluemotion 2008 FULL EXTRA

6 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 09:08 ,

kerkoj puntore Ofroj Pune

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 20:25 ,

Shitet Golf 6 Plus

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Dhj 16:26 ,

VW Golf 6 plus 2.0 tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 15:20 ,

shisha

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Tet 13:58 ,

VW Golf VI+ 2010 2.0TDI DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 10:35 ,

i shitur flm merrjep

5 888 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 22:04 ,

Golf 6Plus

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 14:26 ,

U SHIT FLM MERRJEP

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 21:45 ,

VW GOLF 5 PLUS 2.0TDI 2006 klimatronik

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 14:33 ,

GOLF 6+ 2010

1 EUR Price Reduced

27 Qer 22:37 ,

Golf 5 plus

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Qer 16:51 ,

VW Golf 6 Plus

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 19:26 ,

Golf Plus 1.9 TDI 2009

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 14:55 ,

VW Golf Plus 1.9 TDI GOAL

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 02:42 ,

Volkswagen Golf Plus

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 13:44 ,

Golf plus 2005 1.9

55 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 03:51 ,

Golf Plus 1.9 TDI Match

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 08:16 ,

golf 6 plus

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 08:21 ,

GOLF 6 PLUS - 1.6 - 2011 - DSG

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 19:40 ,

Golf Plus 1.9 TDI

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Dhj 19:15 ,

Golf 5 plus 1.9tdi 6shpejtesi 2007

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 19:22 ,

golf 5+ 2000cc

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 12:47 ,

Golf plus 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 01:21 ,

Golf 5Plus

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 16:16 ,

VW Golf 6 plus 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 21:07 ,

Golf Plus

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 17:45 ,

GOLF PLUS

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 18:17 ,

Golf 5 plus 1.9 tdi Rks

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 02:07 ,

Golf 5 plus 1.9 TDI united 2008 RKS

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 13:03 ,

VW GOLF 6 PLUS Highline TDI Full option

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 09:58 ,

VW Golf 6+

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 11:19 ,

Shes golf 5 plus 1.9

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 22:45 ,

Gomat ne shite. 195 65 15

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Gush 15:58 ,

Golf 5 plus

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 21:38 ,

Golf 5 plus

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf Plus | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione