Prizren | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Golf , 4035
Golf Plus , 106

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:18
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:01
Linku:
,

Golf 6 Highline 4 MOTION

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:09 ,

Yamaha 1300 MidnightStar viti 2012 RKS���� *ÇMIMI FIX*

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:43 ,

GOLF 4 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:45 ,

Golf

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:13 ,

Golf 7

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:01 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTD

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:41 ,

VW GOLF 5 UNITED 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 Shitorja ,

Golf 4 1.9 TDI 4Motion

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 Shitorja ,

Vw Golf 7 1.6 TDI Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:15 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:18
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:48 ,

Biqiklete ne gjendje perfekte e re

250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:15 ,

Shitet golf 6 Rline disel 1.6Tdi viti 2011 pa dogan bojndrim

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:13 ,

Shitet golf 6 Disel 1.6Tdi blumotin 1vit rks viti 2011

7 777 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:34 ,

shes golf 2 1.6 dizell viti 1990

1 850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:36 ,

GOLF 3 TDI 1.9 RKS 1 VIT ME KLIM

2 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 20:03 ,

urgent shes golf 4 tdi

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 18:30 ,

VW Golf 6 GTI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:26 Shitorja ,

Golf 7.5 1.6 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:23 ,

Golf II 1.6 TURBO-DIZEL NDRRIM ME CADDY

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:32 ,

SHITET MOTORI PER OKSIGJEN

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:05 ,

golf 5 2.0 TDI

5 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:33 ,

Shes veturen passat 1.9 di kuqe 6 shpejsi

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:08 ,

GOLF 4 1.9 TDI VITI 2001

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:51 ,

tavan per golf 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:12 ,

Golf 7 1.6 BlueTdi 2017

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:53 ,

Golf VII GTD

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:32 ,

Shitet golf 6 GTD disel 2.0TDI Automatik dsg viti 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:01 ,

Golf 6 Highline 4 MOTION

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 21:56 ,

Vw golf 7

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:02 ,

Golf 7 VII 2.0 TDI Hihgline (Urgjent)

15 999 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 15:01 ,

golf 4

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 10:27 ,

VW Golf 4 1.9 TDI Viti 1999 (RKS)

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 10:23 ,

Golf 7 1.6 TDI Viti 2013 DSG (RKS)

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 23:08 ,

Golf4 1.9 tdi

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 22:04 ,

Golf 6 TDI DSG 2.0 AUTOMATIK

10 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 15:21 ,

Shes golf 6

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 15:13 ,

Golf 3 dizel

1 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 14:21 ,

Golf 3 Sport Full Muzik

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 13:42 ,

pjes per golf 4 sdi 1.9

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 13:13 ,

motorr 1.9 golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 13:09 ,

pjes per golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Maj 12:12 ,

Vw Golf 6 GTD full opcion!!

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 20:52 ,

Golf 6*1.6TD(I)* Viti12/2011, 217Km.

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:59 ,

Golf 6 GTD

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 23:02 ,

Golf 7 TDI 1.6 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 19:55 ,

Shitet golf 6 Disel 1.6Tdi sapo doganur 1vit rks viti 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione