Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Të gjitha në Prizren

Golf , 4954
Passat , 1757
T3 , 43
T4 , 363
T5 , 166
T6 , 13
181 , 9
Amarok , 12
Arteon , 1
Beetle , 60
Bora , 95
Buggy , 3
Caddy , 765
CC , 48
Corrado , 12
Crafter , 35
e-Golf , 22
Fox , 18
ID.4 , 1
Jetta , 155
Käfer , 2
LT , 63
Lupo , 45
Phaeton , 13
Polo , 547
Routan , 1
Santana , 1
Scirocco , 22
Sharan , 87
T1 , 3
T2 , 69
Tiguan , 85
Touareg , 77
Touran , 537
up! , 12
Vento , 71
XL1 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:06 Vetura , Prizren

Vw Passat B8 2.0 TDi AutoMatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:40 Vetura , Prizren

Caddy 2005 1.9 pa dogan

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:29 Vetura , Prizren

Golf 4 2.3 v5 2001 Shitet ose Ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Touran 2.0 TDi 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Touran 2.0 TDI 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

GOLF 6 2.0 TDI DSG

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

GOLF 6 1.6 DSG

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 Vetura , Prizren

VW Polo 1.6 TDI Manual 2013 •Life• VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:49 Vetura , Prizren

Passat 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:29 Vetura , Prizren

Golf 8

26 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:23 Vetura , Prizren

Golf 2 1.6 turbo dizell

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:14 Vetura , Prizren

VW PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 11/2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf 7 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Passat

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

VW Passat 2.0 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

VW TOURAN 2.0 BMT

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:52 Vetura , Prizren

Pikapo dizel 2.0 iregjtruar rks

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 Vetura , Prizren

Vw Tiguan 2.0 TDi 4Motion Panoram 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:57 Vetura , Prizren

Golf 7 1.6TDi 81KW

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Vetura , Prizren

Pikap kedi

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:25 Vetura , Prizren

Vw Passat b5

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:53 Vetura , Prizren

Golf 8 2.0 TDI Viti 2020 Me Dogan

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:52 Vetura , Prizren

VW Golf 7.5 facelift 1.6 Viti 2018 DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:52 Vetura , Prizren

Golf 7.5 Viti 2017 1.6 TDI DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:52 Vetura , Prizren

Golf 7 2.0 TDI Viti 2015 (RKS) DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:50 Vetura , Prizren

VW Touran 2.0 TDi Viti 2011 (RKS) DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:10 Vetura , Prizren

Golf dhe traktori per ndrrim

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:53 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:52 Vetura , Prizren

Blejm Vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:53 Vetura , Prizren

Passat 1.9tdi

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:29 Shitorja Vetura , Prizren

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 11:28 Vetura , Prizren

shitet golf 5 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:56 Vetura , Prizren

VW Golf 5 2.0 TDI Manuel RKS

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:15 Vetura , Prizren

VW GOLF 8 2.0 TDI Automatik Me Dogan 91xxx Km ( Ndrrohet )

31 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 09:49 Vetura , Prizren

BLEJ VETURA 049558444

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 09:26 Vetura , Prizren

BLEJ VETURA 049558444

888 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:16 Vetura , Prizren

Caddy 2.0 TDI

27 Sht 23:11 Vetura , Prizren

Touran

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Sht 16:21 Vetura , Prizren

SHITET POLLO

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 15:45 Vetura , Prizren

VW Pasat 2.0 TDI4M B8

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 15:09 Vetura , Prizren

Passat 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 12:34 Vetura , Prizren

VW GOLF 4 1.9TDI DI-tkuqe 6shpejtesi RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 12:26 Vetura , Prizren

shitet vetura vw bora 1.9 tdi me dy t kuqe

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 07:54 Vetura , Prizren

Vw Passat b5

3 400 EUR

27 Sht 07:52 Vetura , Prizren

Shitet vw polo 1.2 benzin 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 07:40 Vetura , Prizren

Vw passat 3c 2.0 tdi dsg

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Sht 21:42 Vetura , Prizren

Shitet pollo

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 21:28 Vetura , Prizren

Shitet pollo

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 21:22 Vetura , Prizren

shitet pollo

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione