Therandë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Golf , 912
Golf Plus , 17

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:10 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:22 ,

Shiten fellgat e golf 4 twper t mira urgjent

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 23:16 ,

Golf 7

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 21:24 ,

shes golfin

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 08:16 ,

VW Golf 6 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Maj 08:15 ,

VW Golf 6plus 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 14:30 ,

Ne gjendje te rregullt Qmimi sipas marrveshjes

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 10:44 ,

goma 14 m+s

70 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 02:44 ,

��Shiten 2 lloje të fellneve R13 bëj edhe ndrrim��

150 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 09:52 ,

Golf 2 ne gjendje te mir

480 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 13:42 ,

Shiten Fellnet R13 bëj edhe ndrrim

50 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 08:17 ,

Golf 4 gti

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 15:47 ,

Shitet golf Vll Alastar 150 ps model 2016.

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 12:23 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:22 ,

Pjes per golf 4 1.6 SR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:19 ,

Pjes per golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 00:51 ,

golf 5

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 10:41 ,

golf 4

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 20:04 ,

Shitet golf3 vr6 1 vit rks

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 17:34 ,

Shitet Golf 4 1.9 I e kuqe

4 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 10:06 ,

GOLF 7

9 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 16:47 ,

VW Golf 6 2.0 GTD AUTOMATIK DSG VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 02:56 ,

shitet urxhende

440 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 21:15 ,

Golf 4

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 18:05 ,

golf2

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 17:29 ,

Golf 2

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 12:45 ,

VW Golf 2.0 TDI Autoshkoll

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 23:30 ,

shitet ndrrohet

495 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 13:38 ,

Shitet Golf 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 03:42 ,

Shes golf 5

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:51 ,

Golf MK3 1.8 Benzin

3 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 13:54 ,

Golf MK3 1.8 Benzin

3 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 19:05 ,

GOLF 2 1.6 DIZELL

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 17:56 ,

Golf 4 GTI

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 23:09 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Mar 19:44 ,

Shitet golf 7

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Mar 22:32 ,

Urgjent shitet vetura vetem.sot

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 11:45 ,

Vw golf dsg Getriebe

10 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 21:53 ,

Golf 2

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 16:46 ,

Vw golf Vll DSG

10 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 15:45 ,

Shitet ndrrohet Golf 1.6 benxin

650 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 00:07 ,

Golf

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 18:10 ,

Shitet Golf 2 1.8 benzin

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 10:38 ,

Golf2 1.6 Tuebo Diesel Fabrikisht

599 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 14:13 ,

Golf 7 Plus

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Shk 18:22 ,

Shes Golf 5

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 14:57 ,

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 01:03 ,

U Shit

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Shk 01:03 ,

U Shit

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione