golf 3 | Therandë | Makina | Vetura

Opel , 6
BMW , 5
Audi , 4
Ford , 2
Renault , 2
Škoda , 1
Fiat , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 3,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 3 Të gjitha | Vetura | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Korr 16:31 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 19:51 ,

BLEJM VETURA DEFEKT APO QE NUK I PERDORNI VW BMW

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Qer 11:39 ,

Pjese per Skoda Octavia 19tdI ,golf4 1.6B,1.9tdI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 11:37 ,

Pjes per golf 4 1.6 SR

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:36 ,

Pjes per Opel Vektra C 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:32 ,

Pjes Per Audi A4 2.5

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:27 ,

Pjes per A Klas 140b

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 11:26 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:25 ,

PJES PER ZAFIRA 2.2 benzin//2.0Dti

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 11:24 ,

Pjes per Reno Espace 2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:21 ,

Pjes Per polo 1.4 16V 2000

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 22:47 ,

golf 3

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 20:52 ,

golf 3

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Shk 09:29 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Shk 20:09 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 23:01 ,

Shitet ford sierra 1.8 dizel rks 6 muj perfekt

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 20:27 ,

Golf 3 1.6 benzin

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 18:43 ,

shiten nderrohen me telefon

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Nën 17:32 ,

Shes golf 3

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 21:02 ,

vw fave 2.4 disell 1992

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 14:12 ,

shiten gomat golf 2 bojn edhe per 3

Histora e veturës

80 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Sht 01:12 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 22:45 ,

VW Golf 3

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 22:15 ,

Ofert lir e mir

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 14:22 ,

Shitet golf 3

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 18:43 ,

VW Golf 3 1.9 dizel

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 07:10 ,

Golf 3 1.9 dizel

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 22:36 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:56 ,

Shitet ose ndrrohet golf 3 1.6benxin

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 11:06 ,

Shitet

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 19:09 ,

Kerkoj motor per golf 3

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Shk 16:58 ,

Shitet golf 3

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Shk 09:10 ,

Golf 6 2.0 manuall

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 11:09 ,

Shitet edhe nderrohet

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 18:30 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 19:07 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 19:31 ,

VW Golf 3

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 15:30 ,

Golf 3 1.8 Benzin

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 21:35 ,

Golf 3 disel

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 11:34 ,

SHES URGJENT AUDI -6 viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 09:45 ,

Shitet vetura Golf 3

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Sht 14:12 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Gush 10:08 ,

U Shit 700 euro flm merrjeo ja paft hajrin klina

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Gush 17:13 ,

Shite vetura Golf 3 benzin 1.6 ngjendje tmir

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Korr 20:03 ,

Golf 3 1.9disel

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 14:40 ,

golf 3

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 3 | Të gjitha | Vetura | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione