Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 5 1,9 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 1,9 , kategori , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 1,9 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


16 Pri 18:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prizren

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 22:05 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellne 16 Per Mercedes VW

360 EUR Price Reduced

08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 13:23 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Prizren

Furre

02 Pri 13:23 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Prizren

Mikser i rii

23 Mar 20:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa 3+3+3 plus 2 tabure

149 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 10:18 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prizren

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 06:04 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Prizren

Muzik per vetur

2 EUR

01 Shk 23:59 Makina dhe Vegla  ·  Prizren

Skele me qera

19 Jan 06:07 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Prizren

volvo xc60 2014 super full options panorama

16 500 EUR

11 Dhj 19:59 Objekte të huaja  ·  Prizren

Jepet lokali me qira afer Shadervanit

11 Dhj 11:53 Vetura  ·  Prizren

Kerkoj parakolp vw phaeton 2002-2007

04 Dhj 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 23:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
07 Nën 18:31 Të tjera  ·  Prizren

BILETA SHQIPERI- ISHUJT FARAOE

120 EUR Price Reduced

05 Nën 02:39 Të tjera  ·  Prizren

BILETA SHQIPERI- ISHUJT FARAOE

150 EUR

03 Nën 14:20 Vetura  ·  BMW  ·  125  ·  Prizren

SHITET BMW 125D FACELIFT VP2018

21 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 07:45 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prizren

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 12:08 Banesa  ·  Prizren

Banes Ne Prizren Shitet Apo Lshohet Me Qera 104 m2

Numri i dhomave: 3,5
20 Korr 11:55 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Suzuki  ·  Burgman  ·  Prizren

SHES SKUTERIN SUZUK BURGMAN 250CC

1 500 EUR

26 Qer 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 diesel DSG

21 Qer 16:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Prizren

Mercedes CLS 350 shitet Ndrohet 049 567 443

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 1,9 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione