Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

per nxemje - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Therandë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe per nxemje , kategori , ose vendndodhje Therandë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj per nxemje Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Pri 15:07 Punë  ·  Nderitim dhe arhitekturë  ·  Therandë

Nxemje qendrore. Ujesjelles. Sanitari

07 Pri 23:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK / TIPTRONIK RKS 1 VIT

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 11:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

Passat 3c 2.0 dizel 2010

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 20:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

Pasat 3c 2.0 dizel 2010

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 20:26 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Therandë

Shes audin A6

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 22:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

VW PASSAT B5 1.9 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 20:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

Passat 2.0 dizel 2010

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 22:29 Vetura  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Therandë

Shes Bmw

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 21:59 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Therandë

Goma Bandasha 195/65/15 2023

200 EUR

09 Shk 22:16 Vetura  ·  BMW  ·  M550  ·  Therandë

Bmw M550 Diesel

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 20:14 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Therandë

Shporet per nxemje qendroe

500 EUR

05 Shk 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

vw Passat 1.9 Tdi 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 18:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

BMW F 650 GS

5 750 EUR

30 Jan 16:33 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Therandë

Pikap Citroen Berlingo 1.6 dizell 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Jan 13:53 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 17:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Therandë

Shes VW Golf VIII eTSI

23 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 19:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Therandë

Shitet VW Caddy Maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 19:13 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Therandë

Skoda Octavia 2010 //DSG

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 20:28 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Therandë

BMW 318D

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 15:18 Vetura  ·  BMW  ·  218  ·  Therandë

BMW Grand Tourer, 7 Ulëse, Panorama, Lëkurë, Bi Xenon

18 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Dhj 12:54 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Therandë

Peugeot 208 GT line

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Dhj 21:17 Vetura  ·  Opel  ·  Signum  ·  Therandë

shes Opell Signum

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 20:32 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Therandë

Lokal Afarist

13 Dhj 21:06 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Therandë

Shitet Opel Corsa 2017 Pa dogan

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Dhj 13:42 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Shitet nxemje

60 EUR

17 Nën 12:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Therandë

Golf 7 Dsg

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 12:03 Objekte të huaja  ·  Therandë

Jepet Objekti me Qera

16 Tet 00:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

Pasat 2.0 dizel 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 23:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

Pasat 2.0 dizel 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 08:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Therandë

Shitet Mercedes B Class 180 - 2013 Rks

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Korr 16:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Therandë

Tiguan

25 500 EUR

24 Korr 12:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Therandë

Tiguan DSG 2.0

27 500 EUR Price Reduced

23 Korr 11:39 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Therandë

Shitet opel zafira

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 15:55 Shtëpi  ·  Therandë

Shiten 2 shtepi te njejta te reja me super qmim Ne Suharek

777 EUR

Numri i dhomave: 5
04 Qer 14:53 Të tjera  ·  Therandë

Shes Bojler 500 L dhe Biliardo

900 EUR

20 Maj 10:39 Makina dhe Vegla  ·  Therandë

shes kompresorin 50l

160 EUR

17 Pri 13:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

Pasar B7 2.0 DSG

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 23:55 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Therandë

Ulëse per pasat me nxemje

1 EUR

31 Jan 09:12 Vetura  ·  Fiat  ·  124  ·  Therandë

Ford Focus 1.8Tdci 9 muj Rks

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 17:23 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Therandë

Shitet Audi Q7 3.0 2008

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj per nxemje | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione