Shitet Opel Vectra

Shitet nga: 045581912 24 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet Opel Vectra 1.6 Benzin eshte ne gjendje shum te mir 1 vjet regjistrim ka klim ,airbag , gjamat me rrym hidraulik goma te aluminit radionin me digitron dhe alarm .... Ndriom i munshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim