Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1811
Aixam , 487
Alfa Romeo , 2394
Alpina , 441
Artega , 205
Asia Motors , 115
Audi , 23819
BAIC , 26
Bentley , 90
BMW , 20433
Brilliance , 33
Bugatti , 72
Buick , 29
Cadillac , 128
Chevrolet , 959
Chrysler , 716
Citroën , 8967
Corvette , 29
Dacia , 335
Daewoo , 406
Daihatsu , 76
DeTomaso , 8
Dodge , 236
Ferrari , 63
Fiat , 11014
Ford , 10609
GMC , 70
Great Wall , 22
Grecav , 14
Honda , 458
Hummer , 49
Hyundai , 2036
Infiniti , 46
Isuzu , 76
Jaguar , 387
Jeep , 1209
Kia , 1463
KTM , 26
Lada , 201
Lancia , 365
Land Rover , 1960
Landwind , 4
Lexus , 47
Lifan , 1
Ligier , 10
Lincoln , 64
Lotus , 12
Maserati , 42
Maybach , 10
Mazda , 1085
Mercedes-Benz , 33022
MG , 85
MINI , 851
Mitsubishi , 1450
Morgan , 12
Nissan , 2527
NSU , 13
Opel , 34847
Peugeot , 13362
Piaggio , 43
Plymouth , 9
Pontiac , 22
Porsche , 350
Proton , 21
Renault , 15036
Rover , 565
Saab , 204
Seat , 3664
Škoda , 3264
Smart , 1138
Spyker , 5
Ssangyong , 210
Subaru , 93
Suzuki , 620
Talbot , 4
Tata , 91
Tesla , 23
Toyota , 1526
Trabant , 8
Triumph , 4
TVR , 63
UAZ , 14
VW Volkswagen , 98471
Volvo , 1453
Wartburg , 23
Wiesmann , 40
Yugo , 38
Zastava , 73

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

14 Sht 16:00
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW X1

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:57
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A3 automatik S-line

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 15:11
Linku:
Vetura , Viti

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 Tdi 81kw-110Ps PA DOGAN

9 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:05
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes C180 Automatik

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Sht 23:42
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI Q3

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 14:30 Vetura , Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:30 Vetura , Burim

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

49 699 968 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:30 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 14:30 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 14:30 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

99 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:30 Shitorja Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 14:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 14:30 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 14:30 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 14:29 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 14:29 Vetura , Ferizaj

Shes SKODA FABIA 1.6 DIZEL VITI 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 14:29 Vetura , Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Vetura , Besianë

P--BLEJ-TE-GJITHA-LLOJET-E-VETURAV ME KESH 24/7

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 14:29 Vetura , Artanë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE QE SJU DUHEN NE TER KOSOVEN

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:29 Vetura , Pejë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:29 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 14:29 Vetura , Prishtinë

CITROEN C5 1.6 BNXEN RKS 2004 me KLIM SENZOR PARKIMI

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:29 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:29 Vetura , Prishtinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:29 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 14:28 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 14:28 Vetura , Malishevë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:28 Vetura , Prishtinë

SAAB 2.2 DIZELL RKS 6 MUJ REGJISTRIM 1 PRONAR I DOGANUAR

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 Vetura , Mitrovicë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:28 Vetura , Lipjan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:28 Vetura , Klinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:27 Vetura , Vushtrri

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:27 Vetura , Ferizaj

SHES TAURAN 1.6 TDI DSG VITI 2014 ME DOGAN AUTOMATIK

11 777 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:27 Vetura , Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7��

80 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:27 Vetura , Ferizaj

Opel zafir 1.7 dizel viti 2013 me dogan te kryer

72 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 Vetura , Skenderaj

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:27 Vetura , Shtime

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:27 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:27 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:27 Vetura , Ferizaj

SHES TIGUAN 2.0 DIZEL DSG AUTOMATIK RKS 1 VIT

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 Vetura , Viti

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:27 Vetura , Pejë

vw pasat 1.9 tdi

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:27 Vetura , Prishtinë

BMW 520 D Xdrive

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:27 Vetura , Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:26 Shitorja Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 14:26 Vetura , Lipjan

Hyundai1.1 benzin 2013 rks 7 muaj 190000 kl ne gjendje per

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:26 Vetura , Ferizaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:26 Vetura , Rahovec

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:26 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:26 Vetura , Pejë

Audi a3

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:25 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen C4 Automatik 2016 , 175000 km!!

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:25 Vetura , Shtërpcë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Vetura , Gjakovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione