Audi A4

Shitet nga: Enver 15 Jan 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Makina eshte ne gjendje te rregullt, ka shpenzime te vogla 6 litra ne 100KM. Posedon dritaret elektro, me klime, me nxemje tek ulset e para, ka fellgat te reja,i ka gomat e veres dhe te dimrit MS. Kerri nuk ka pasur aksident asnjehere dhe nuk ka demtime dhe eshte mjafte i ruajtur. Na kontaktoni per detajet e tjera. Ju falemnderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim