Urgjent shitet dera e ballkonit me dritare PVC

Shitet nga: Dritare pvc qmim i lir vetem130€ 08 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shiten urgjent dera e ballkonit me gjam plus rolet me dimenzion 80x210
Dhe dritarja me gjam dhe rolet 80x140
Qmim i volitshwm kan kushtu 250€
Qmim i volitshem vetëm 130€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim