Audi A6 Allroad Quattro

Shitet nga: Ahmet 29 Gsh 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Allroad
Shitet audi A6 allroad quattro pa dogan e ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mire me goma dhe fellga te reja per me shum na kontaktoni 045350300,
044425003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim