Mercedes Benz 190 - 2.3 , 1987

Shitet nga: Korab 13 Shk 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1987
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shitet Mercedes Benz viti i prodhimit 1987 ngjyre hiri automatik 2.3 benzin + plin ,vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe ka regjistrim deri ne nentor 2016 per informata kontaktoni ne kete numer 044 250 371 qmimi me marreveshje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim