Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 50
Aixam , 7
Alpina , 6
Artega , 1
Audi , 161
BMW , 128
Bugatti , 4
Buick , 1
Chrysler , 2
Citroën , 31
Daewoo , 3
Daihatsu , 3
Dodge , 2
Ferrari , 3
Fiat , 31
Ford , 69
GMC , 5
Honda , 4
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Jeep , 2
Kia , 2
KTM , 4
Lada , 4
Lotus , 1
Maserati , 2
Mazda , 1
MG , 4
MINI , 1
Mitsubishi , 10
Morgan , 1
Nissan , 12
NSU , 4
Opel , 221
Peugeot , 44
Piaggio , 1
Proton , 2
Renault , 59
Rover , 1
Saab , 2
Seat , 12
Škoda , 22
Smart , 1
Subaru , 3
Suzuki , 8
Toyota , 10
TVR , 7
UAZ , 1
VW Volkswagen , 1104
Volvo , 16
Wiesmann , 3
Zastava , 8

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 21:40 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 14:19 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 13:57 Vetura , Prishtinë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:23 Vetura , Pejë

Mercedes E320 CDI Avangard

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 11:55 Vetura , Ferizaj

VW T6 2.0TDI 2011

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 11:53 Vetura , Ferizaj

Touran 2.0TDI DSG 7 Ulese

12 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 10:47 Vetura , Gjilan

Iveco 2.8 Dizel V.p2002 Rks

4 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 10:47 Vetura , Gjilan

Iveco 3.0 Dizel V.p2007 Rks I Par Kosov ����

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 08:51 Vetura , Fushë Kosovë

pezho 307 2.0hdi

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 08:05 Vetura , Prishtinë

T5 2.0 TDI 6 METRA

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
Sot 04:06 Vetura , Prizren

Mercedes 220 cdi regjistrim 8 muaj nemer temin

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 22:26 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 22:00 Vetura , Prizren

Shitet mercedes c200cdi

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 21:42 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
Dje 21:32 Vetura , Fushë Kosovë

Vw Golf 5 2.0TDI 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 20:56 Vetura , Prishtinë

PickUp Caddy 1.9 TDI 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 20:37 Vetura , Dardanë

Mercedez Benz

Viti: 1982
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 20:34 Vetura , Besianë

Mercedes c220- automatik

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Sht 17:16 Vetura , Vushtrri

Kamionet t4

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Sht 17:12 Vetura , Vushtrri

Shitet Caddy

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Sht 17:09 Vetura , Prishtinë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Sht 15:57 Vetura , Ferizaj

Pezho 307 karavan

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Sht 15:35 Vetura , Klinë

Shitet vetura

45 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
22 Sht 21:18 Vetura , Lipjan

Shitet Toyota Prius+ 7ulse Hibrid&Benzin me dy motora 2019

12 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
22 Sht 11:55 Vetura , Pejë

Shkoda Octavia 1.6 TDI viti 2014 RKS 1 VIT

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
22 Sht 09:37 Vetura , Prishtinë

Blej Vetura BMW Gjitha Serijat Pa Dogan Rks Defekt Aksident

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Sht 09:36 Vetura , Ferizaj

Shitet Caddy Max 1.9TDI

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Sht 09:34 Vetura , Vushtrri

Peugeot 407 2.0 2007 diesel

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Sht 09:30 Vetura , Prizren

Fiat Ducato Friz ❄️❄️

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Sht 08:30 Vetura , Pejë

Mercedes E280 Automatic

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Sht 21:29 Vetura , Prizren

shitet nderrohet

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Sht 11:58 Vetura , Fushë Kosovë

VW CADDY 1.9 TDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Sht 23:13 Vetura , Prishtinë

Autobus

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Sht 23:35 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW E60

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Sht 23:00 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.6 dizel

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
18 Sht 22:51 Vetura , Dardanë

Passat 1.9 Dizell

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
18 Sht 09:32 Vetura , Drenas

Shitet Mercedesi E 280 Avangard

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
17 Sht 20:19 Vetura , Ferizaj

BMW 330 D N57 x DRIVEautomatik me tabela t huja

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Sht 19:25 Vetura , Vushtrri

Shitet Mercedes-Benz E 290 Automatik

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Sht 15:50 Vetura , Prishtinë

Caddy 2.0 SDI. (KLIM)

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Sht 15:32 Vetura , Mitrovicë

Mercedes E-Class 220D 2017

16 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Sht 15:00 Vetura , Vushtrri

SHES GOLF 5 DIZEL 1.9 TDI SHUM I RUJTUM

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Sht 21:36 Vetura , Gjakovë

passat variant

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Sht 19:54 Vetura , Klinë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Sht 06:11 Vetura , Skenderaj

Kombi LT 35

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Sht 16:29 Vetura , Fushë Kosovë

Passat disel AUTOMATIK

2 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Sht 09:48 Vetura , Lipjan

Mercedes c 220

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
11 Sht 00:54 Vetura , Ferizaj

Mercedez Benz

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Sht 12:55 Vetura , Mitrovicë

Mercedes c220 w204 automatik

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
09 Sht 20:56 Vetura , Lipjan

Golf 6 2.0 diesel

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione