Shitet Vetura Opel Astra

Shitet nga: Ekrem Jakupi 10 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet vetura Opel Astra H, e importuar nga Zvicra tri jave me pare e doganuar dhe e rexhistruar, ne gjendje shume te mire. Vetura ka gjashte shpejtes, goma te reja Hankook,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim